İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Az Parayla Çok Kazandıran Slot Oyunları

Oyuncular tarafından slot oyunları hakkında pek çok soru gelmektedir. Özellikle küçük yatırımcılar az parayla çok kazandıran slot oyunları sormaktadır. Sitelere yüksek paralar yatırmak istemeyen oyuncular bu tür oyunlarda şanslarını denemektedir. Epik kazançlar elde edebileceğiniz slotlar.

az parayla çok kazandıran slot oyunları

Slotlar tamamen şans üzerinden kuruludur. Oyunlardan kazanç sağlamanız şansınızı bağlıdır. Sizlere net bir oyun ismi vermeyeceğiz. Lakin bazı özelliklerden bahsedeceğiz. Bahsedeceğimiz özelliklere sahip oyunlarda daha yüksek kazançlar sağlanabilmektedir.

Az Parayla Çok Kazandıran Slot Oyunları Hangileri?

Sitelere düşük paralar yatırarak yüksek kazançlar elde etmek isteyen oyunculara tavsiyemiz maksimum ödeme potansiyeli yüksek olan oyunları oynamasıdır. Bu tür oyunlarda 1 TL bet üzerinden de ciddi kazançlar elde edilebilmektedir.

Maksimum ödeme potansiyeli en az 15.000x olan oyunları tercih edebilirsiniz. Zeus ve Hades, Roket gibi slotlarda oyunlar düşük betler üzerinden ciddi kazançlar elde etmektedir. Ayrıca pragmatic play sağlayıcısına ait popüler slot oyunu Starlight Princess’in yeni bir versiyonu çıktı.

Starlight Princess en fazla 500x çarpan atan ve 5000x maxwin öpeme yapan slot oyunudur. Yeni oyunda ise 1000x’e kadar çarpanlar ve 15.000x ödeme alınmaktadır. Starlight princess 1000 ile yüksek kazançlar elde edilebilmektedir.

No Limit City en yüksek ödemeleri yapan sağlayıcıdır. Lakin en düşük bet miktarı ve satın alımları pahalıdır. En düşük 4 TL bet üzerinden farm yapılmaktadır. Satın alımları da pahalıdır. Bundan dolayı ufak kasalara uygun değildir.

Düşük kasaları olan oyunculara satın alımlara ağırlık vermemelidir. Farm ağırlıklı giderek bonus özelliklere girmeye çalışmalıdır. Satın alımlar en az 100x ön ödeme ile yapıldığından dolayı düşük kasaları zorlamaktadır. Lakin farm yaparak daha yüksek betlerden bonus özelliğine girebilirsiniz.

Sonuç olarak az parayla çok kazandıran slot oyunları şansınızı bağlıdır. Düşük kasaları olan oyunlar ya maksimum ödeme potansiyeli yüksek olan oyunları tercih etmeli ya da farm üzerinden şanslarını denemelidir.

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mission News Theme by Compete Themes.