İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Belge İstemeyen Slot Siteleri

Oyuncular slot sitelerine belge vermekten çekilmektedir. Bundan dolayı belge istemeyen slot siteleri kayıt olmak istemektedir. Sitelerle paylaşacağımız sitelere belge göndermeden kayıt olabilirsiniz. Lakin yüklü çekim yapmak istediğiniz zaman her site belge talebinde bulunabilmektedir.

Belge İstemeyen Slot Siteleri

Güvenilir slot siteleri, oyuncularından kimlik numarasını veya ayrı bir belge talebinde bulunmamakta. Lakin oyuncular güzel bir kazanç elde etikleri zaman belge göndermeleri gerekebilmektedir. Bunun nedeni ise hesabın size ait olduğunu doğrulamak için yaptıkları özel bir güvenlik işlemidir. Siteler çekim işlemi sırasından belge talep eder ise oyuncu belgeleri göndermeden çekim yapamamaktadır.

Güvenilir sitelere belge göndermeden sorun yoktur. Çünkü siteler, belgeleri hesabın size ait olduğunu doğrulamak için talep etmektedir.

Belge İstemeyen Slot Siteleri Kayıt

Paylaştığımız siteler, belge talep etmemesinin yanında sektörün güvenilir bir şekilde hizmet veren siteleridir. Oyuncular hiçbir ek belge göndermeden hesaplarını oluşturabilmektedir. Lakin yüksek kazançlar sağladıktan sonra site tarafından belge talebinde bulunulabilmektedir. Bu tür durumlarda çekim yapabilmek için belgeleri göndermeniz gerekmektedir.

Yüklü çekimlerde belge talep edilmesinin nedeni ise hesabın size ait olduğunu doğrulamaktır. Adınıza farklı birinin hesap oluşturulmadığı doğrulanmış olur. Paylaştığımız sitelerde belge talebi istisnai bir durumdur. Lakin siteler gerekli gördükleri zaman talep edebilmektedir.

Sitelerde hesap oluşturmak için giriş butonları kullanabilirsiniz. Güvenilir sitelerin giriş butonlarına tıklayarak kayıt sayfasına giriş yapın. Karşınıza sitelerin üyelik formları çıkacaktır. Formu eksiksiz bir şekilde doldurarak hesabınızı kolay bir şekilde oluşturabilirsiniz. Formda sizden istenilen bilgiler şunlardır:

  • Kullanıcı Adı
  • Şifre
  • İsim
  • Soy İsim
  • Mail
  • Telefon Numarası
  • Doğum Tarihi
  • Cinsiyet
  • Adres

Oyuncular bilgilerini eksiksiz bir şekilde doldurarak ek bir belge göndermeden hesaplarını oluşturabilmektedir. Lakin belirtiğimiz gibi siteler gerekli duydukları takdirde sizden belge talep edebilmektedir.

Slot sitelerinde hesap oluşturduktan sonra oyuncular deneme bonusu başta olmak üzere özel bonuslar alabilmektedir.

 

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mission News Theme by Compete Themes.