İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Bonus Satın Almalı Slot Oyunları

Slot oyunlarının bazılarında oyuncular bonus özelliklerini satın alabilmektedir. Bildiğiniz üzere çoğu slot oyunundan bonus, free spin özellikleri bulunmaktadır. Oyuncular asıl ödemeler özelliklerde almaktadır. Bonus satın almalı slot oyunları, oyuncuların belirli bir ücret ödeyerek özellikleri tetiklediği oyunlardır.

Bonus Satın Almalı Slot Oyunları

Bazı oyuncular spin atarak veya farm yaparak bonus yakalamaktan sıkılmaktadır. Bundan dolayı belirli bir ücret ödeyerek bonus oyununa girmektedir.

Bonus Satın Almalı Slot Oyunları Hangileri?

Artık çıkarılan oyunlarda oyuncular free spin satın alabilmektedir. Bazı sağlayıcıların büyük bir kısmında oyunların satın alma özelliği bulunmaktadır.

Pragmatic play, hacsaw gaming, push gaming, relax gaming gibi sağlayıcılarının çoğun oyunundan oyunlar satın alma yaparak bonus özelliğine girebilmektedir.

Siteler oyunculara kolaylıklar olması amacıyla bonus atın al bölümü oluşturmuştur. Oyuncular bu bölümden satın alma özelliği bulunan tüm oyunları görebilmektedir.

Satın alma özelliği bulunan oyunlarda genel olarak 100x ödeme yaparak özellikler tetiklenmektedir. Pragmatic play sağlayıcısına ait oyunlarda bonus satın alımı genel olarak 100x ödeme ile yapılabilmektedir.

Diğer sağlayıcıların slot oyunlarından farklı free spinler bulunabilmektedir. Örnek olarak sizlere wanted slot oyununu verebilir. Bu oyunda 3 farklı bonus özelliği bulunmaktadır. Ayrıntılı bilgi için wanted slot oyunu yazımıza bakabilirsiniz.

Sayfamızdaki siteler üzerinden oyuncular gerçek paralar üzerinden slot oyunları oynayabilmektedir. Linkler üzerinden sizlerde sitelere kayıt olarak binlerce farklı video slot oyununu gerçek paralar üzerinden oynayabilirsiniz. Kayıt olarak deneme bonusu alabileceğiniz sitelerde bulunmaktadır.

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mission News Theme by Compete Themes.