İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Bonus Slot Oyunları

Slot sitelerinde bulunan oyunlarında bazılarından bonus özellikleri bulunmaktadır. Bonus özellikleri, free spinler ücretsiz döndürmeler ile özel yetenekleri aktif etmektedir. Slot oyunları, bonus özelliği bulunan oyunları daha çok tercih etmektedir. Bonus slot oyunları güzel kazançlar sunmaktadır.

Bonus Slot Oyunları

Free spin özelliği bulunan oyunlar arasından bazılarında satın alma yapılarak bonus özelliğine girilebilmektedir. Bazı oyunların ise satın alma özelliği yoktur. Oyuncular spin atarak bonus özelliğine girmeye çalışmaktadır. İlk olarak sizlere bahsedeceğimiz özellik satın alması olmayan slotlardır.

Bonus Slot Oyunları Özellikleri

Satın alması olmayan oyunlarda oyuncular farm yaparak bonus sembollerini düşürmeye çalışmaktadır. Bonus sembolleri oyunlara göre değişmektedir. Genel olarak bu semboller: bonus, scarter, free spin, FS gibi semboller taşımaktadır.

Oyuncular, bonus özelliğine girebilmek için 3 veya 4 farklı bonus sembolü düşürmeye çalışmaktadır. Genel olarak 3 sembol istenmektedir. Lakin bazı oyunlarda 4 farklı sembol düşürülmesi gerekmektedir. Özellikle megaways oyunlarında 4 sembol bonus oyununu tetiklemektedir.

Oyuncular, bonus özelliği tetikledikleri zaman hem bedava spinler kazanmakta hem de oyunun özellikleri aktif olmaktadır. Örnek verecek olursak wild sembolleri sabit kalmakta, çarpanlar artarak devam etmekte gibi farklı özellikler ortaya çıkmaktadır. Her slot oyunun farklı özellikleri bulunmaktadır.

Bonus Slot Oyunları

Satın Almalı Bonus Slot Oyunları

Bazı slot oyunlarında oyuncular farm yapmadan direk bonus özelliğini satın alabilmektedir. Oyuncular 100x ödeme yaparak free spin satın alabilmektedir. Farm yapmayı sevmeyen oyuncular genel olarak satın almalar üzerinden girmektedir. Satın alma özelliği bulunan bir oyunu 1 TL bet ile 100 TL satın alım yaparak bonus özelliğini aktif edebilirsiniz.

Satın alma özelliği bulunan slot oyunlarında farm yaparak da bonusa girilebilmektedir. Oyunculara tavsiyemiz sürekli satın almalar üzerinden girmemeleridir. Slot oyunlarında farm yapmak her zaman daha çok avantaj sunmaktadır.

Bonus özelliklerini anlamak için slot siteleri giriş yaparak sanal bakiyeler üzerinden oyunları test edebilirsiniz. Gerçek para kullanmadan oyunları test ederek sonrasında yatırım yaparak oyunlardan kazanç sağlayabilirsiniz. Lakin unutmayın slotlar tamamen şans üzerine kurulu oyunlardır. Kesin kazanç diye bir durum söz konusu değildir.

Sizlerde slot oyunlarında şansınızı denemek istiyorsanız sayfamızdaki siteleri tercih edebilirsiniz.

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mission News Theme by Compete Themes.