İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Casibom Slot Oyna

En iyi slot siteleri sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Bu yazımızda Casibom slot sitesi bahsedeceğiz. Slot hizmeti, bonusları ve çekim işlemleri hakkında genel bilgiler paylaşacağız.

Sektörün güvenilir slot siteleri birisidir. Gerçek paralar üzerinden slot oyunları oynayarak kazançlarınızı sorun yaşamadan çekebilirsiniz.

Casibom Slot Oyna

EGT, Pragmatic Play, Hacksaw sağlayıcıları başta olmak üzere tüm sağlayıcılara ulaşabilirsiniz. Tüm slot oyunlarını gerçek paralar üzerinden oynayabilirsiniz. Oyun çeşitliliği bakımından tüm sağlayıcılar yer vermektedir.

Oyuncular slot sitesinde tüm oyunlara gerçek paralar üzerinden dahil olabilmektedir.

Casibom Slot Sitesi Giriş

Slot sitesine sayfamız üzerinden giriş yapabilirsiniz. Slot sitesinin güncel giriş adresi butonlarda sabittir. Oyuncular butonu kullanarak slot sitesine kolay bir şekilde ulaşabilmektedir.

Slot sitesinin en güzel taraf çekim limiti olmaması ve bonuslarıdır. Oyuncuların slot oyunlarından sağladıkları kazançları ne kadar yüksek olursa olsun sorun yaşamadan hesaplarına aktarabilmektedir.

Bonusları ise sizlere avantajlar sunmaktadır. Yeni üyeler ilk 3 yatırımında hoşgeldin bonusu alabilmektedir. İlk üç yatırımınızda alabileceğiniz hoşgeldin bonusu şu şekildedir.

  • İlk yatırımınıza özel en fazla 1.000 TL %100 hoşgeldin bonusu
  • İkinci yatırımınıza özel en fazla 500 TL %50 hoşgeldin bonusu
  • Üçüncü yatırımınıza özel en fazla 500 TL %50 hoşgeldin bonusu alabilirsiniz.

Slot sitesinin en önemli özelliği aktif oyunculara özel bonuslar sunulmaktadır. Örnek verecek olursak yeni oyuncular yatırımlarında %10 çevrimsiz casino bonusu alabilmektedir. Bir üs vip kademesine çıkan oyuncular yatırımlarında %12 çevrimsiz bonus alabilmektedir. En üst vip kademesine çıkan oyuncular ise yatırımlarında %25 çevrim şartsız yatırım bonusu alabilmektedir.

Yeni üyeler %10 kayıp bonusu alabilirken. Vip kademenizi yükselttiğiniz zaman daha yüksek iadeler alabilirsiniz.

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mission News Theme by Compete Themes.