İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

EGT Jacpot Ödülleri

EGT, slot sağlayıcılar arasından en fazla tercih edilenlerden birisidir. Farm yapmayı seven, düz spin atmayı sevenler için vazgeçilmezdir. Hatta satın alma yapılabilecek oyun hiç yok denecek kadar azdır. Aynı zamanda oyunların çoğunda free spin yoktur. Çünkü güzel bir ekranda 1000x üzerinden ödeme yapılmaktadır. Oyuncularında en fazla tercih etme nedeni ise EGT jacpot özelliğidir. Milyonlara ulaşan jacpotları bulunabilmektedir.

EGT Jacpot

EGT oyunlarının en fazla oynamasının nedenlerinden birisi jacpot ödülleridir. Diğer oyunlar ile aynı özelliği taşımamaktadır. Çünkü Egt slot oyunlarında biriken ödüller bulunmaktadır. 4 farklı jacpot ödüllü bulunmaktadır. Oyuncular ödülleri alana kadar birikmeye devam etmektedir. Ödüllerden birisi alındığı zaman sıfırlanmakta ve tekrardan birikmeye başlamaktadır.

EGT Jacpot

4 farklı ödül bulunduğundan dolayı 2 tanesi kolay düşmektedir. Lakin diğer ikisinde ciddi paralar birikmektedir. Oyuncular en yüksek jacpot ödülünü düşürmeyi amaçlamaktadır.  EGT ödülleri iskambil simgeleri ile eşleştirilmiştir. Sinek en düşük ödül. Karo bir üst ödül. Kalp 3. Ödül iken maça epik ödüldür.

Oyuncular tarafından EGT jacpot nasıl düşürülür? Nasıl kazanır? Gibi sorular sormaktadır. Gelin cevap verelim.

EGT Jacpot Nasıl Düşer?

Oyuncular EGT slot oyunları oynarken belirli bir simge düşürmesine veya belirli bet üzerinden spin atmasına gerek yoktur. Oyunlar oynanırken birden jacpot odasına girilmektedir. Betin veya oyununda hiçbir önemi yoktur. Tamamen şansa bağlıdır. Oyunlar oynanırken birden yukarıda bulunan resimdeki  gibi bir ekran gelmektedir. Oyuncular tür ekranda jacpot odasına girmektedir.

EGT Jacpot

Jacpot odasına giriliyor demekteyiz. Çünkü direk ödül oyuncuya verilmemektedir. Oyuncular önce özel bir odaya girmektedir. Fotoğraftaki ekran jacpot odasıdır. Arkası dönük kartlar arasından seçim yapılacaktır. Sinek, karo, kalp ve maça simgelerini içeren üçer kart bulunmaktadır. Oyuncular aynı üç kartı bulana kadar seçim yapmaktadır. Hangi üç kartı bulursanız o jacpot ödülünü kazanırsınız.

Belirttiğimiz gibi tamamen şans üzerinden ödül odasına giriş yapılmaktadır. Ayrıca en yüksek ödülü yani maça ödülünü kazanan oyuncular genel olarak en düşük bet ile oynayan oyuncular olmuştur. Oynadığınız bet miktarının veya hangi EGT slot oyununu oynadığınızın bir önemi yoktur.

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mission News Theme by Compete Themes.