İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

En Fazla Oynanan 10 Slot Oyunu

En fazla oynanan 10 slot oyunu ile karşınızdayız. Binlerce slot oyunu arasından seçim yapamıyorsanız en popüler oyunlarda şansınızı deneyebilirsiniz.

En Fazla Oynan 10 Slot Oyunu

Sayfamızda en iyi slot siteleri paylaşmanın yanında ayrıca en popüler slot oyunlarını da sizlerle paylaşmaktayız. Bizleri takip eden.

En Fazla Oynanan 10 Slot Oyunu ile Şansınızı Deneyin

Sizlere farklı sağlayıcıların farklı oyunlarından bahsedeceğiz. Belki bazı oyunları hiç duymayabilirsiniz. Lakin global ölçekte en fazla tercih edilmektedir.

İlk beş oyunumuz Türkiye’deki oyuncular tarafından en fazla tercih edilen oyunlar olurken diğer 5 oyun ise Global ölçekte en fazla tercih edilen oyunlar olacaktır.

Türkiye’de En Fazla Tercih Edilen 5 Oyun

1Dede slot oyunuGates of olympus, Pragmatic play sağlayıcısına ait en popüler oyunların başında gelmektedir. Maxmimum 5000x ödeme yapan slot oyununun bonus özelliği 15 free spin ile çarpanların toplanmasından oluşmaktadır.
2Sweet bonanzaSweet Bonanza, Pragmatic play sağlayıcısına aittir. 21.000x max win ödemesi yapmaktadır. Lakin şimdiye kadar böyle bir ödeme yapmamıştır. Çıktığı günden beri en popüler oyunları arasındadır.
3Starling princess, Pragmatic play sağlayıcısına aittir. Gates slot oyunu ile aynı mantıktadır. 500x’e kadar çarpanlar atmaktadır. Max ödemesi 5000x’dir. Bonus oyunu dışında da max ödeme yapabilmektedir.
4Bigger Bass BonanzaBalıkçılar en fazla tercih edilen oyunların başında gelmektedir. 6 farklı balıkçı oyunu bulunmaktadır. Altın balıklar epik ödemeleri yapmaktadır.
5Buffalo King MegawaysOyuncular tarafından Megaways oyunları arasından Buffalo king en fazla tercih edilen slot oyunudur. En fazla 5000x ödeme yapmaktadır.

Türkiye’deki slot severler genel olarak Pragmatic play sağlayıcısının oyunlarını tercih etmektedir. Sayfamızdaki slot siteleri üzerinden sizlerde oyunları oynayabilirsiniz. Ayrıca linkler üzerinden kayıt olun ve free spinler kazanın.

Global Ölçekte En Fazla Tercih Edilen 5 Slot Oyunu

Dünya genelinde en fazla tercih edilen slot oyunları şu şekildedir:

1money trein 3 ile 100.000x ödeme potansiyeliMoney Train, Relax Gaming sağlayıcısına aittir. Maksimum ödemesi 50.000x’dir ve bu ödemeyi yapmaktadır. Çarpan toplama özelliği olan slot oyunu Global oyuncular tarafından sıkça tercih edilmektedir.
2retro tapesRetro Tapes, Push gaming sağlayıcısına aittir. Yeni olmasına rağmen kısa sürede popüler oyunları arasında yerini almıştır.
3EGT slot oyunlarının hepsi oyuncular tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.
4wanted slot oyunuWanted, Hacksaw gaming sağlayıcısına ait olan slot oyunu günümüzün en popüler oyunudur. En fazla oynan slot oyundur. Maksimum ödemesi 12.500x’dir.
5joker bombsJoker Boms, Hacsaw sağlayıcısına ait sweet bonanza alternatifi bir oyundur.

Paylaştığımız oyunların hepsi siteler tarafından sunulan verilere dayanmaktadır. Güncel olarak en fazla tercih edilen video slot oyunları yukarıdaki şekildedir. Ayrıca sayfamızdaki slot siteleri tercih ederek sizlerde oyunları gerçek paralar üzerinden oynayabilirsiniz.

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mission News Theme by Compete Themes.