İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Gates Of Olympus Oyna

Türkiye online slot oyun sitelerinde, dede oyunu olarak adlandırılan gates of olympus en çok tercih edilen slot oyunları arasında yer almaktadır. Pragmatic play sağlayıcısına aittir ve Antik Yunan mitolojisini andıran temalar içermektedir. Video slot oyunu olarak üretilmiştir sektörün en popüler oyunu olmuştur.

Gates Of Olympus

Pragmatic Play sağlayıcısına ait en fazla max win ödemesi yapan slot oyunudur. Bahsinizin 5000 katına kadar kazanç imkanı sunmaktadır. Oyun algoritması, takla mekaniğinin kullanılmasını sağladığından dolayı 8 aynı sembol patladığında, patlayan sembollerin yerine yeni semboller inmekte ve yeni patlamalar yakalanabilmektedir. Yüksek takla kazançlar ile yüksek çarpanlar yakalanmaya çalışılmaktadır.

En popüler slot oyunu olmasının asıl nedeni her spinde maksimum ödeme yapabilmesidir. Sadece bonusta değil, basit oyunda yani farm aşamasında bile max win ödemeleri yapmaktadır. Oyun tasarımında yer alan ak sakallı dede grafiği, Yunan tanrılarından Zeus olduğu tahmin edilmektedir. Video slot oyunundaki her sembolün farklı ödemesi farklıdır. Taç sembolü en önemli semboldür ve 8 sembolün patlaması betinin 10 katı ödeme yapmaktadır.

4 Scatter sembolü ile bonus oyuna giriş yapmaktadır. Oyuncular farm yaparak 4 scatter yakalaması durumunda bonus oyuna girmektedir. Çarpan özelliği farm aşamasında da aktiftir. Dede farm yaparken de yüksek çarpanlar atarak max win ödemeleri yapabilmektedir. Direk bonus satın alım özelliği de bulunmaktadır.

Gates Of olympus slot oyununu eğlencesine sanal bakiyeler üzerinden oynayabileceğiniz gibi sanal gerçek paralar üzerinden de oynayabilirsiniz.

Gates Of Olympus Nereden Oynanır?

Slot hizmeti veren sitelerde sizlerde slot oyununu oynayabilirsiniz. Gerçek paralar üzerinden oynamak istiyorsanız eğer güvenilir slot siteleri kayıt olmanız gerekmektedir. Sanal bakiyeler üzerinden oynamak için kayıt olmanıza gerek yoktur.

Gerçek paralar üzerinden dede oynayabileceğiniz güvenilir slot siteleri bazıları şunlardır:

 • Tipobet365
 • Gamdom
 • Bets10
 • Portobet
 • Casibom
 • Matadorbet
 • Betkanyon
 • 1xBet

Slot siteleri başta olmak üzere sayfamızda paylaştığımız siteleri tercih edin. Çünkü gerçek paralar üzerinden 5 binden fazla slot oyunu oynayarak kazançlarınızı sorun yaşamadan çekebilirsiniz. Karşınızı çıkan her slot sitesinde oynamamanızı tavsiye ederiz. Çünkü güvenilir olmayan sitelerde bulunmaktadır.

Gerçek paralar üzerinden değil de sanal bakiyeler üzerinden oynamak istiyorsanız eğer demo bir şekilde oynayabilirsiniz. Sanal bakiyeler üzerinden eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz.

Demo bir şekilde oynayabileceğiniz siteler ise şunlardır:

 • Bets10
 • 1xBet
 • Gamdom

Sitelerine giriş yaparak hesap oluşturmadan sanal bakiyeler üzerinden oynayabilirsiniz.

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mission News Theme by Compete Themes.