İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Max Win Ödemeleri Yapan Oyunlar

Slot oyunları oynayan oyunlarına asıl amacı max win ödemeleri almaktır. Max ödemeler oyunların tek turda yapabilecekleri en fazla ödemeyi kapsamaktadır. Max win ödemeleri yapan oyunlar ile sizlerde epik kazançlar elde edebilirsiniz.

Max Win Ödemeleri Yapan Oyunlar

Oyuncuların en fazla yapacakları ödeme miktarı farklılık göstermektedir. Bazı oyunlar 3000x ödeme yaparken bazıları ise 150.000x’e varan ödemeler yapabilmektedir. Bundan dolayı oyuncular slotlardan beklentileri maksimum ödeme almaktadır.

Max Win Ödeme Yapan Slot Oyunlar

Sizlere tek tek oyunlardan bahsetmeyeceğiz. Lakin en fazla ödeme maksimum ödeme yapan oyunlardan ve aynı zamanda sağlayıcıların özelliklerinden bahsedeceğiz. Sizlerde oynadığınız oyunların açıklamalar bölümünden en fazla ne kadar ödeme yaptığınız öğrenebilirsiniz.

 1. En Fazla Maksimum Ödeme Yapan Oyunlar

  Maksimum ödemelerin en fazla yapıldığını oyunlar Pragmatic play sağlayıcısından çıkmaktadır. Ayrıca Türkiye’deki oyuncular tarafından en fazla Pragmatic play sağlayıcısına ait oyunlar oynanmaktadır. Oyuncular sağlarını deneyerek epik ödemeler almak için uğraşmaktadır.

  Sağlayıcıya ait oyunlar arasından maksimum ödemeleri en fazla gates of olympus, starlight princes, balıkçı slot oyunları, Buffalo King megaways gibi oyunlar bulunmaktadır. Ayrıca oyuncular tarafından da en fazla tercih edilen oyunların başında gelmektedir.

  Wanted slot oyunu 12.500x maksimum ödeme yaparken Money Train ise 50.000x ödeme yapmaktadır. Lakin sağlayıcılar bölümünde detaylı bir şekilde değineceğiz.

 2. Sağlayıcılara Göre Max Win Ödemeleri Yapan Oyunlar


  Pragmatic play sağlayıcısından bahsettik. Genel olarak 5000x ila 2000x arasından maksimum ödemeler yapabilmektedir.
  Pusg gaming sağlayıcısına ait oyunlarda 50.000x ödemeler bulunmasın yanında Relax gaming sağlayıcısından da epik ödemeler bulunabilmektedir.
  En ciddi maksimum ödemeler ise No limit city sağlayıcısına aittir. 150.000x’e varan maksimum ödemeler bulunmaktadır.
  Lakin unutmayın bu tür ödemeler çok nadir yaşanmaktadır. İlk defa slot oynayan bir oyuncu bu tür ödemeler alırken uzun yıllar oynayan bir oyuncu ise hiç maksimum ödeme alamamış olabilmektedir.

Paylaştığımız siteleri üzerinden sizlerde slot oyunlarından şansınızı deneyebilirsiniz. En iyi slot siteleri sizlerle paylaşmaktayız. Ayrıca sitelerden sağlayacağınız kazançları hiç bir sorun yaşamadan çekebilirsiniz.

Sizler için en iyi ve güvenilir siteleri araştırmaktayız. Ayrıca siteler oyuncular farklı kampanyalarda sunmaktadır. Bizleri takip ederek fırsatları kaçırmayın.

Maksimum ödemeler alabileceğiniz en eğlenceli slot oyunları ile şansınızı deneyin. Ayrıca unutmayın oyunlar tamamen şans üzerine kuruludur.

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mission News Theme by Compete Themes.