İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Meritking

En iyi slot siteleri sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Bizleri takip ederek sektörün en güvenilir slot siteleri giriş yapabilirsiniz. Bu yazımızda sizlere Meritking dünyasından bahsedeceğiz. Mağduriyet yaşamadan güvenilir bir slot hizmetine ulaşabilirsiniz.

Meritking

2013 yılından beri slot hizmeti veren şirket sayesinde sizlerde binlerce farklı slot oyunları gerçek paralar üzerinden oynayabilirsiniz. Tüm slot sağlayıcıların oyunlarına kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Meritking hakkında bilmeniz gereken bir konusu ise 5000 TL altı yatırımlarda üyeler en fazla 50 kat çekim yapabilmektedir. EGT Jacpot ödüllerinde ise üyeler betlerinin 5000 katı çekim yapabilmektedir. Eksi yönleri olarak çekim limitinden bahsedebiliriz. Eksi yönü olarak sadece çekim limiti konusundan bahsedebiliriz.

MeritKing Giriş slot sitesine giriş yapmak için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Güncel giriş adresi aktif olarak sayfamızda paylaşılmaktadır. Bizleri takip ederek güvenilir slot sitesine sorun yaşamadan giriş yapabilirsiniz.

MeritKing Slot Bonusları

Kayıt olan oyuncular ilk yatırımlarında 1000 TL’ye kadar %100 nakit bonus alabilmektedir. İlk yatırımınızda %100 nakit bonus aldıktan sonra kazanç sağlayamadığınız takdirde ikinci yatırımınızda da 1000 TL’ye kadar tekrar %100 bonus alabilmektedir. İkinci yatırımlarından da kazanç sağlayamayan üyeler üçüncü yatırımlarında da bonustan yararlanabilmektedir. Hoşgeldin bonusu olarak bilinen özel bonusu kaçırmayın.

Üyeler hoşgeldin bonusu kapsamında çekim yapabilecekleri en fazla tutar aldıkları bonusun 10 katıdır. Çevrim şartı ise yatırım + bonus miktarının 20 katırıdır.

Cumartesi ve pazar günü yapacaklarını yatırımlarınızda %100 nakit hafta sonu bonusu alabilirsiniz. Üyeler aldıkları bonusun en fazla 10 katı çekim yapabilmektedir. Bonusun çevrim şartı ise yatırım + bonus miktarının 20 katıdır.

Pazartesi günü yapacağınız yatırımlarınızda %50 bonus alabilirsiniz. Üyeler en az 25 TL en fazla ise 3000 TL nakit bonus alabilmektedir. Bonusun çevrim şartı ise yatırımın 15 bonusun ise 5 katı çevrimdir. Üyeler bonusun 10 katı çekim yapabilmektedir. Ayrıca bonustan yararlanan üyeler kayıp bonusu alamamaktadır.

Perşembe günü yapacağınız yatırımlarınızda %40 bonus alabilirsiniz. En az 25 TL en fazla ise 3000 TL nakit bonus alabilirsiniz. Üyeler yatırımının 15 katı ve aldıkları bonusun 5 katı çevrim yapmaları gerekmektedir. Ayrıca bonusunuzun 10 katı çekim yapabilirsiniz.

Diğer tüm yatırımlarınızda %20 peşin slot bonusu alabilirsiniz. Üyeler bonusu aldıkları takdirde aldıkları bonusun 20 katı çekim yapabilmektedir. Ayrıca bonustan yararlanan üyeler kayıp bonusu alamamaktadır. Çevrim şartı ise alından bonusun 5 katıdır.

Sizlerde kolay bir şekilde hesabınızı oluşturarak bonuslardan yararlanabilirsiniz. Avantajlı bonuslar sunan slot sitesinde maalesef bonusların çekim limitleri bulunmaktadır. Bonuslardan yararlandığınız takdirde kat kuralına dikkat edin.

Sonuç olarak Meritking slot hizmeti ve bonuslar konusunda dikkat çeken şirketlerden birisidir. Üyelerin yüksek yatırım bonusları sunmaktadır. Üyeler bonuslardan yararlanarak kazançlar sağlayabilmektedir.

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mission News Theme by Compete Themes.