İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Money Train 3 Oyna

Relax Gaming sağlayıcısının en popüler oyunlarından birisi Money Train 3 slot oyundur. Oyuncular tarafından yoğun bir şekilde oynanmasının en önemli nedeni 100.000x ödeme potansiyeli olmasıdır. Eğlenceli slot oyunu aynı zamanda da epik ödeme yapabilmektedir.

Satın alam özelliği bulunan slot oyununda oyuncular farm yaparak da bonus oyununa girebilmektedir. Bonus oyunda çarpanlar ve özel semboller bulunmaktadır. Amaç yüksek çarpanlar ve özel semboller yakalamaktadır. RTP değeri 96.10%’dir.

money trein 3 ile 100.000x ödeme potansiyeli

  • Para arabası bonus turu, makaraların herhangi bir yerine 3 veya daha fazla bonus sembolü yerleştirilerek tetiklenir.
  • Kalıcı (altın) semboller, para arabası bonus turunu tetiklerken bonus sembollerin yerine geçebilir.
  • Bonus turu yıldızlandığında, özelliği tetikleyen semboller, bahsin çarpımı olarak görüntülenen bir değeri ortaya çıkaracak ve 3 dönüş kazandıracaktır.
  • Bonus turunu tetiklemek için kalıcı bir sembol kullanılması durumunda, bu, ilk dönüşten önceki eylemini ortaya çıkaracaktır.
  • Bir sütunu sembollerle doldurduğunuzda, ek bir sütun açılacaktır.
  • Bu, bir bonus turunda en fazla iki kez olabilir.
  • Bonus turu sırasında ek semboller koymak mümkündür

Money Train Semboller

1x ile 10x bahis arasında bir değer gösterir
Money Train CollectorMakaralardaki çarpanları toplar ve kendi değerine ekler. Bir kere kullanılmaktadır.
Money Train sniperEkrandaki 3 ila 8 çarpan sembolünün değerini ikiye katlamaktadır. Aynı sembollere birkaç kez vurabilmektedir.
Money Train collector - player3 ila 5 çarpanı toplayarak kendi değerine eklemektedir. Sonrasında kendi değerini topladığı hedeflere eklemektedir.
necromancer sembol2 ile 7 arasında zaten kullanılmış kalıcı olmayan özel bonus sembollerini yeniden hayata döndürür. Aynı sembol birkaç kez hedeflenebilir.
Özel sembol olmayan tüm çarpanları toplayarak makaraları temizler. Özel sembollere dokunulmaz.
Rastgele seçilmiş bir çarpanı hedefleyerek değerini 2 ila 6 kez ikiye katlar
5x’ten 100x’e kadar bir değeri belirli bir çarpanı hedefleyerek artırmaktadır. Aynı sembole 3 ila 10 kez isabet edebilmektedir.
Makaralardaki tüm çarpanları her tur kendi değerine eklemektedir.
3 ila 8 çarpan sembolünün değerini her tur ikiye katlamaktadır. Aynı sembole birkaç kez vurabilmektedir.
Her turda 3 ila 5 sembolün değerini kendine ekledikten sonra, değerleri tekrar sembollere eklemektedir
Kalıcı olmayan tüm özel sembolleri tekrar hayata döndürmektedir.
Her dönüşte özel sembol etkinlinine dönüşmektedir.

Satın Alma Özelliği

Kalıcı Özellik: Bonus oyununun 1 kalıcı sembolle tetiklenmesini garanti eder. Kalıcı sembol persistent sembolleri arasından rastgele şeçilmektedir. Bonus oyuna giren her yeni sembol, döndürme sayısını 3’e sıfırlar. 500x ödeme ile satın alınabilmektedir.

Orijinal Özellik: Bonus oyununun, ana oyundan normal şekilde tetikleniyormuş gibi tetiklenmesini garanti eder Bonus oyuna giren her yeni sembol, döndürme sayısını 3’e sıfırlar. 100x ödeme ile bonus satın alınabilmektedir.

2 Döndürme Özelliği: Bonus oyununun 2 başlangıç döndürmesi ile tetiklenmesini garanti eder. Bonus oyuna giren her yeni sembol, döndürme sayısını 2’ye çıkartmaktadır. 80x ödeme ile bonus atın alınabilmektedir.

1 Döndürme Özelliği: Bonus oyununun 1 başlangıç döndürmesi ile tetiklenmesini garanti eder. Bonus oyuna giren her yeni sembol, döndürme sayısını 1’e çıkarmaktadır. 40x ödeme ile bonus alınabilmektedir.

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mission News Theme by Compete Themes.