İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Para Kazandıran Şeker Oyunu

Şeker oyunu olarak bilinen slot oyunu özellikle Türkiye’deki oyuncular tarafından en sevilen oyunların başında gelmektedir. Oyuncular ismini unuttuğundan dolayı para kazandıran şeker oyunu ismini sormaktadır.

Şeker oyunu olarak bilinen slot oyunu Sweet bonanza‘dır. Slot severler tarafından en fazla oynanan oyundur. Meyvelerin patlaması ile yüksek çarpanları birleştirerek epik ödemeler alın.

Para Kazandıran Şeker Oyunu

Para Kazandıran Şeker Oyunu Hangisidir?

Sweet bonanza olarak bilinen slot oyunu, en sevilen slot oyunlarının başında gelmektedir. Hangi slot sitesine giriş yaparsanız yapın en fazla oynanan oyunların başında sweet bonanza gelmektedir. Sizlerde meyve komboları ile yüksek çarpanları birleştirin. Sonuç olarak güzel meyve patlatmaları ve yüksek çarpanlar ile epik ödemeler kazanın.

Pragmatic Play sağlayıcısına ait olan oyun, çıkarıldığı ilk günden beri en sevilen oyunların başında gelmektedir. Maksimum ödemesi 21.000x olan slot oyununda şuana kadar kimse max win ödemesi alamamıştır. Lakin 10.000x ödeme alan oyuncular bulunmaktadır.

4 şeker sembolü ile bonus oyununa girilmektedir. Oyuncular spin atarak 4 şeker düşürmeleri durumunda bonusa girebilecekleri gibi direk satın alarak da bonus oyununa girebilmektedir. Bonus oyunu 10 free spinden oluşmakta ve oyun için de 3 şeker gelmesi durumunda artı 5 free spin kazanılmaktadır.

8 tane aynı meyve sembolü patlayarak takla kazanç oluşturmaktadır. Gelen çarpanlar ile takla kazançlar çarpılarak ödeme yapılmaktadır. Bonus oyununda 100x’e kadar çarpan bombaları bulunmaktadır. Ayrıca çarpanlar sadece bonus özelliğinde bulunmaktadır.

Ana sayfamızda bulunan Sweet Bonanza resmine tıklayarak demo bir şekilde oynayabilirsiniz. Ayrıca sayfamızdaki slot sitelerine giriş yaparak gerçek paralar üzerinden de oynayabilirsiniz.

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mission News Theme by Compete Themes.