İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Sahte Slot Siteleri Dikkat

Sahte slot siteleri dikkat edin. Son zamanlarda yeni bir dolandırıcılık yöntemi ortaya çıktı. Güvenilir sitelerin kopyası oluşturulmaktadır. Maalesef oyuncular bu durum fark edemediklerinden dolayı mağduriyet yaşamaktadır.

Sahte slot siteleri dikkat edin. Son zamanlarda yeni bir dolandırıcılık yöntemi ortaya çıktı. Güvenilir sitelerin kopyası oluşturulmaktadır

Sahte Slot Siteleri Dikkat

Güvenilir slot siteleri adına açılan sahte sitelere dikkat edin. Son zamanlarda Casinomaxi başta olmak üzere güvenilir firmalar adına da kopya sitelerde açılmaktadır. Bundan dolayı dikkatli olun.

Sizleri bahsedeceğimiz yöntemleri takip etmeniz önemlidir. Son zamanlarda sahte sitelere denk gelerek mağduriyet yaşayan insanların sayısında ciddi bir artış yaşanmaktadır. Oyuncular maalesef bu sitelere paralarını kaptırmaktadır.

Sahte Slot Siteleri Nedir?

Sahte olarak adlandırılan bu siteler, güvenilir bir şekilde hizmet veren sitelerin kopyasıdır. Dolandırıcılar güvenilir slot siteleri kopyalamaktadır. Kopyalanan site ile arasında hiç bir fark bulunmamaktadır. Tüm sayfalar, tüm detaylarına kadar çalınmaktadır. Bundan dolayı oyuncular aradaki farkı anlayamamaktadır.

Slot sitesi ile kopyası arasındaki tek fark domaindir, yani web adresidir. Mevcut sitesinin web adresi ile kopya sitesinin web adresi arasından fark edilemeyecek bir benzerlik bulunmaktadır. Örnek olarak xslot sitesinden örnek verelim. Slot sitesinin güncel ve güvenilir web adresi şuan 326xslot.com olarak hizmet vermektedir. Kopya olarak oluşturulan sitenin web adresi ise 326xslott.com olarak ayarlanmaktadır. Oyuncular dikkat etmedikleri takdirde aradaki farklı anlayamamaktadır.

Gün geçtikçe dolandırıcıların kullandığı yöntemlerde değişmektedir. Bundan dolayı maalesef insanlar bu tuzaklara düşebilmektedir. Dikkatli olmanız önemlidir.

Sahte Sitelerden Korunma Yolları

İnsanlar bu tuzağa maalesef yanlış yönlendirmeler sonucu düşmektedir. Güncel giriş linki diye kullandıkları buton oyuncuları bu sitelere yönlendirebilmektedir. Google üzerindeki reklam siteler, Telegram, Discount ve diğer sosyal medya kanalları üzerinden paylaşılan linklerden uzak durmanız sağlıklı olacaktır.

Google üzerinde reklam olarak var olan web sitelerde kesinlikle uzak durmanız gerekmektedir. Slot firmalar bu web sayfaları hakkında sürekli olarak uyarı yapmaktadır. İkinci olarak sosyal medya kanallarında ise resmi hesapları takip ettiğinizden emin olmanız gerekmektedir. Firmaların sosyal medya hesapları haricinde paylaşılan linkleri kullanmayınız.

Yukarıda domain konusuna değindik. Giriş yaptığınız zaman domaini kontrol etmeniz önemlidir. Resmi olmayan sosyal medya hesaplarını kullanmayınız. Son olarak ise reklam sitelerde uzak durunuz.

Bu tür sitelere yatırım yaptığınız zaman yatırımınız asla hesabınıza geçmiş. Paranız direk dolandırıcıların eline geçmektedir. Paranızı geri almak için de hiç bir şey yaşamazsınız. Bundan dolayı dikkatli olun.

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mission News Theme by Compete Themes.