İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Slot Oyunlarında Bonus Saklama

Son zamanda slot oynayan insanlar tarafından yeni bir taktik geliştirildi. Lakin bu taktik pek işe yaramamaktadır. Slot oyunlarında bonus saklama diye bir yöntemden bahsedilmektedir. Peki bonus saklama nedir? nasıl yapılır?

Slot Oyunlarında Bonus Saklama Nedir?

Slot siteleri giriş yapan oyuncular yatırımlarından bonuslar almakta veya hediye edilen freespinler ile yüksek kazançlar elde etmektedir. Bu durumda oyuncular bonusların kural ve şartlarında yer alan kazancın üstündeki bakiyeyi çekememektedir. Bu durum ile karşılaşan oyuncular bakiyelerini slot oyunlarında saklamaya çalışmaktadır.

Kazançlarının üstündeki bakiyeler ile slot oyunlarına girerek farm veya direk satın alımlar üzerinden bonuslar almaktadır. Yani freespinlere girmektedir. Freespinlere girdikten sonra oyundan direk çıkmaktadır. Oyuncular çekim yapabilecekleri bakiyeye kadar bonuslar / free spinler almaktadır. Sonrasında ise çekim yapabileceği tutarı hesabına aktarmaktadır. Bonus saklama buna denmektedir.

Oyuncu çekim işlemini yaptıktan sonra tekrar yatırım yaparak bonusları teker teker açmaya başlamaktadır. Bu duruma bonus saklama denmektedir. Örnek olarak oyuncuya bir slot sitesi tarafından freespin hediye edildi. Oyuncu freespin ile 500 TL kazanç sağlayabilmektedir. Lakin freespin ile 2500 TL kazanç elde etti. Bu durumda oyuncu 500 TL kadar slotlarda farm yapmakta veya direk satın alım yapmaktadır.

Sweet bonanza’da bonusa girdikten sonra bonusu açmadan çıkış yaptığınız zaman freespin olduğu gibi kalmaktadır. Sonrasından oyuna tekrar girdiğinde bonusu açabilmektedir. Oyuncu bu sürçte belirtilen 500 TL kazancı çekmektedir. Sonrasında siteye tekrar yatırım yapmakta ve bonuslarını tek tek açmaktadır.

Bonuslardan elde ettikleri kazançları sonrasında bir oyunda en düşük betten spin atarak gizlemeye çalışmaktadır. Bir süre sonrada elde ettikleri kazançları çekmektedir.

slot oyunlarında bonus saklama

Bonus Saklama Yapmayın

Bahsettiğimiz bu yöntem çok eksi bir yöntemdir. Günümüzde yapılmaya çalışılsa da slot siteleri tarafından fark edilmektedir. Artık yapılması imkansız bir hale gelmiştir. Bonus saklama artık kural ihlaline girmektedir. Böyle bir durumda site tarafından hesabınız kapatılmaktadır. Ayrıca elde ettiğiniz kazanç verilmemektedir.

Ne kadar saklamaya çalışılsa çalışsın firmalar artık bu durum fark etmektedir. Günümüzde bunun yapılması imkansız bir hale gelmiştir. Bir oyunda açılmamış bir bonusun bulunması, bahsin olduğu görülmektedir. Bu durumda site birden çok bonusun bulunmasını görmesi durumunda bonus saklama olarak görmekte ve oyuncunun hesabını direk kapatmaktadır. Sonuç olarak asla bu tür bir girişimde bulunulmamalıdır.

Slot oyunları hakkında çok fazla efsaneler dolaşmaktadır. Elimizden geldiği kadar sizlere doğru bilgiler paylaşmaya çalışmaktayız. Söylenen taktiklere, yöntemlere inanılmamalıdır. Çünkü slot oyunları tamamen şans üzerine kuruludur. Ödemeleri de tamamen şans üzerinden verilmektedir.

Hatta slot siteleri oyunlara hiç bir şekilde müdahale edememektedir. Firmalar, oyunları gerçek paralar üzerinden oynamanız için sizlere aracılık etmektedir. Taktik paylaşımı yapanlar dolandırıcıdır. İnsanları kandırmaya çalışmaktadır.

Bizleri takip ederek slot siteleri, slot oyunları başta olmak üzere sektördeki doğru bilgilere ulaşabilirsiniz. Ayrıca çekim sorunu yaşamamanız için en güvenilir slot siteleri de özenle seçilmektedir.

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mission News Theme by Compete Themes.