İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Slot Oyunlarında Maksimum Ödeme Ne Demek?

Slot oyunlarında maksimum ödeme, max win ödemesi bulunmaktadır. Slot oyunlarından geçen terimlerini fazlaca bilinmediğinden dolayı oyunlar terimleri merak etmektedir. Oyunlarda geçen tüm terimleri sizlerle paylaşmaya çalışmaktayız.

Slot Oyunlarında Maksimum Ödeme

Slot oyunlarında ödeme potansiyeli bulunmaktadır. Oyunların %90^nın da kazanç sınırı bulunmaktadır. Bu sınır bir turda ve bonus özelliğinde kazanılabilecek miktarı belirtmektedir. Ayrıca para limiti değil çarpan limitidir. Her oyunun farklı maksimum ödemeleri bulunabilmektedir.

Örnek verecek olursak Gates of olmypus slot oyununda maksimum ödeme 5000x olarak yapılmaktadır. farm aşamasında bile max win ödemesi alabileceğiniz oyunda free spine girdiğiniz zaman 5000x ödeme aldığınız zaman bonus sona etmektedir. 10 bet üzerinden en fazla 50.000 TL kazanç sağlanabilmektedir. Çarpan kazançları daha fazla ödeme yapacak olsa da oyun kendini maksimum ödeme noktasında sonlarndırmaktadır.

Pragmatic play oyunlarında oyunlar genel olarak 5000x ve 10.000x maksimum ödeme yapmaktadır. Bazı oyunlarda daha yüksek ödemeler bulunabilmektedir. Oyunların max win ödeme miktarı farklılık göstermektedir. Ayrıca oyunlar açıklamalarında maksimum ödeme miktarlarını yazmaktadır. Oyuncular maksimum ödemeyi aldıktan sonra tur sona ermektedir.

En yüksek maksimum ödemeye sahip oyunlar genel olarak no limit city sağlayıcısına aittir. 300.000x’e kadar maksimum ödemeler yapabilmektedir.

EGT slot oyunlarından tek spinde 3000x’den fazla ödemeler alınabilmektedir. Hangi oyun olursa olsun maksimum ödemeye ulaştığınız zaman tur sona ermektedir. Free spin sonlandırılarak ödemeniz yapılmaktadır.

Sonuç olarak slot oyunlarında maksimum ödeme bir spinde veya bonusta alabileceğiniz en fazla ödemeyi tanımlamaktadır.

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mission News Theme by Compete Themes.