İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Slot Oyunlarında Ödemeleri Kim Yapıyor?

Son zamanların en fazla tartışılan konusu slot oyunlarında ödemeleri kim yapıyor? Slot oyunlarından kazanç sağladıktan sonra çekim yaparken parayı site mi ödüyor? yoksa sağlayıcılar mı ödüyor? Bu sorunun iki farklı cevabı bulunmaktadır. Sizlere ödemeler hakkındaki tüm bilgileri vereceğiz.

Slot Oyunlarında Ödemeleri Sağlayıcılar Mı, Siteler Mi Yapıyor?

Oyunlarında ödemeleri slot siteleri tarafından yapılmaktadır. Siz bir oyun oynadıktan sonra kazanç sağladığınız zaman bunun ödemesini sitelerden almaktasınız. Lakin özel ödüllerde sağlayıcılar da ödeme yapmaktadır.

slot oyunlarında ödemeleri

Aradaki farkı anlamak için sağlayıcıların hizmetlerini ve sitelerin faaliyetlerini anlamamız gerekmektedir. En bilinen slot sağlayıcısı Pragmatic play‘dir. Pragmatic Play sağlayıcı bir oyun hazırladıktan sonra bunun sitelere vermektedir. Siteler oyunların oynanmasına aracılık etmektedir. Siz bir slot oyunundan kazanç sağladığınız zaman bunun ödemesini slot sitelerinden almaktasınız. Sağlayıcılar sitelerin karından pay almaktadır. Sağlayıcılar sadece sitelerin sağladığı kazançlardan ödeme almaktadır. Siz bir oyundan ödeme alırsanız paranızı sitelerden almaktasınız.

Sağlayıcılar tarafından verilen özel ödüller ise siteler tarafından ödenmemektedir. Bu ödememeler sağlayıcılar tarafından yapılmaktadır. Örnek verecek olursak EGT jacpot ödüllerinin ödemeleri sağlayıcı tarafından yapmaktadır. Lakin EGT oyunlarındaki ödemeler siteler tarafından yapılmaktadır.

Sonuç olarak sorunun cevabı oldukça basittir. Oyunların ödemeleri slot siteleri tarafından yapılırken sağlayıcılar tarafından verilen jacpot gibi özel ödüller sağlayıcılar tarafından verilmektedir.

Sağlayıcılar oyunları sitelere vererek, sitelerin kazançlarından pay almaktadır. Sonuç olarak sağlayıcılar hiç bir durumda zarar etmemektedir.

Son olarak bir konu daha bulunmaktadır. Slot siteleri hiç bir şekilde oyunlara müdahale edememektedir. Sonuç olarak slot oyunlarına müdahale diye bir durum söz konusu değildir. Oyunların ödemeleri sadece şansınıza bağlıdır.

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mission News Theme by Compete Themes.