İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Slot Oyunlarında Şans Açmak İşe Yarıyor Mu?

Slot oyunlarında farm yaparken bonusa girmek için şans açabilirsiniz. Oyuncular %25 fazla ödeme yaparak bonus şansınız yükseltmektedir. Lakin oyuncular slot oyunlarında şans açmak gerçekten işe yarıyor mu? diye merak etmektedir.

slot oyunlarında şans açmak

Bu sorunun aslında net bir cevabı yoktur. Oyunlar açıklamalarda şans faktörünün etki ettiğini söylemektedir. Lakin ne kadar etki ettiği belli değildir. Bazı oyuncular %1 bile etkilese şansı açarak farm yapmak daha mantıklıdır. Asıl amaç oyunlarda bonusa girmektedir. Bundan dolayı şansı açarak spin atarak bonus kovalamak gerekmektedir.

Lakin bazı oyuncular ise şans butonunun bir işe yaramadığınız savunmaktadır. Oyunlar daha fazla ödeme almak için şans butonu çıkarmıştır. Aslına bakarsanız şans kapalı bir şekilde oyunlarda spin atarak da peş peşe bonuslara girilmektedir.

Şans açmak bazen işe yaradığı gibi bazen yaramayabilmektedir. Oyunlardaki bonus şansını açtıktan sonra bin spin atarak bile bonus oyuna giremeyebilirsiniz. Yani oyunlarda asla kesinlik yoktur.

Tamamen şans faktörü üzerine kuruludur. Bonus yakalamanız, ödeme almanız her şey tamamen şansınıza bağlıdır.

Oyunlar hakkında sizlere şöyle yaparak kazanç sağlarsınız söylemleri yapan insanlara inanmayın. Slotlar için geçerli taktik falan yoktur. Oyunlar arasında merdiven taktiği diye bir taktikten bahsedilmektedir. Lakin tekrar belirtiyoruz ki böyle bir taktikte yoktur.

Sonuç olarak oyunlarda bonusa girmek, ödeme almak kısacası her şey şansınıza bağlıdır. Taktik falan yoktur.

En güvenilir slot sitelerine sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mission News Theme by Compete Themes.