İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Slot Oyunlarında Satın Almak Mı? Farm Yapmak Mı? Kazandırır

Slot oyunlarının önemli bit bölümünde bonuslar / free spinler bulunmaktadır. Oyunlarda bonuslar yakalanarak güzel ödemeler alınabilmektedir. Lakin bonus özelliği bulunanların büyük çoğunluğundan oyuncular belirli bir ödeme yaparak satın alma yapabilmektedir. Bonuslara farm üzerinden de satın alma yaparak da girildiğinden dolayı oyunlara hangisinin daha avantajlı olduğunu merak etmektedir. Slot oyunlarında satın almak mantıklı mı? Yoksa farm yaparak bonus yakalanmaya çalışılmaktadır.

Popüler olan, oyuncular tarafından en fazla oynanan slot oyunlarının genel olarak satın alma özelliği bulunmaktadır. Örnek bir oyun üzerinden sizlere açıklama yapacağız.

Gates of olympus son zamanların en fazla oynanan oyunudur. Hatta Türk slot oyuncuları gates of olympus slot oyununa “Dede” ismini koymuştur. Dede slot oyununda direk 100x ödeme yaparak bonus özelliğini satın alabilirsiniz. Ayrıca farm yaparak da bonus özelliğine girebilirsiniz.

slot oyunlarında satın almak
Gates of Olympus

Açık bir şekilde belirtmek gerekirse farm yapmak oyunlarda daha mantıklıdır. Çünkü size bonusa girmeden de ciddi ödemeler yapabilmekte ve bonus özelliğine girebilmektedir. Gates of olympus farm aşamasında maksimum ödeme yapabilmektedir. Farm aşamasında bonus oyununa girebilir ve aynı zamanda güzel ödemeler alabilirsiniz.

Lakin unutmayın ki slot oyunları tamamen şans üzerinden kuruludur. Bazen farm yaparken 500 spinde bonus gelmeyebilir. Bundan dolayı oyunculara tavsiyemiz iki özelliği de kullanmasıdır. Oyunlarda hem farm yaparak hem de satın alma yaparak şanslarını deneyebilirler.

Eğer sadece farm üzerinden bonus kovalıyorsanız tek bir oyunda şansınızı denemeyin. Farklı oyunlarda spin atarak bonus kovalayabilirsiniz.

Son olarak oyunlarında satın alma ve farm aşamasında gelen bonusların RTP oranları farklıdır. Yani bazı oyunlarda satın aldığınız zaman hiç bir şey ödemeyebilir lakin farm ile bonusu girdiği zaman güzel ödemeler yapabilmektedir.

Slot oyunlarında satın almak bazı zamanlar kazançlı olabilmektedir. Lakin farm yapmak her zaman daha avantajlıdır.

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mission News Theme by Compete Themes.