İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Slot Sitelerinde Çekim Limiti Ne Demek

Son zamanlarda bazı siteler tarafından yeni bir terim ortaya çıkarıldı. Ayrıca bazı siteler tarafından uygulanmaya başlanan bu kural bazı oyuncuları da mağdur etmektedir. Normal şartlar da bazı bonuslarda çekim limiti bulunmaktaydı. Lakin son zamanlarda bazı slot sitelerinde çekim limiti kuralı bulunmaktadır.

Oyuncular bu tür sitelerde yatırımlarının belirli katı çekim yapabilmektedir. Örnek verecek olursak bir siteye yatırım yatınız. Sitenin kurallarında oyuncular yatırımlarının en fazla 40 katı çekim yapabilmektedir. Bu durumda size 1.000 TL yatırım yaptığınız zaman 40.000 TL çekim yapabilmektedir.

Slot Sitelerinde Çekim Limiti

Lakin slot oyunları tamamen şans üzerine kurulu oyunlardır. 1000 TL yatırım ile ciddi kazançlar elde edilebilmektedir. Bir oyundan max win ödemesi aldığınız zaman limitin üstünde bir kazanç elde etmiş olursunuz. Bu tür durumlarda oyuncular çekim limitinin üstündeki tutarı çekememektedir.

Bundan dolayı oyunculara tavsiyemiz çekim limiti olmayan siteleri tercih etmeleridir. Çünkü slot oyunları tamamen şans oyunları olduklarından yüksek kazançlar elde edebilirsiniz. Özellikle EGT oyunları oynuyorsanız kesinlikle çekim limiti olmayan siteleri tercih edin. Çekim limiti olmayan sitelerden EGT jacpot ödüllerini sorunsuz bir şekilde alabilirsiniz.

Sektörün köklü şirketlerin çekim limiti gibi bir durum söz konusu değildir. Lakin alacağınız bazı bonuslarda kurallar bulunabilmektedir. Oyunculara en büyük tavsiyemiz kullanıcı olduğunuz sitenin genel kuralları okuyun. Ayrıca alacağınız bonuslarında şartlarını okumadan almayın.

Çekim Limiti Ne Demek?

Oyuncuların sitelerden çekebilecekleri maksimum tutarı belirtmektedir. Her site de çekim limiti bulunmamaktadır.

Slot sitelerinde çekim limiti bulunabilmektedir. Bundan dolayı şartları ve kuralları okuyun. Ayrıca sizlere tavsiyemiz limiti olmayan siteleri tercih etmenizdir.

Sayfamızda paylaşılan slot siteleri güvenilir bir şekilde hizmet alacağınız ve kazançlarınızı sorun yaşamadan çekebileceğiniz sitelerdir. Lakin bazılarında çekim limiti bulunmaktadır. Bundan dolayı kurallara göz atmanız sizin için daha iyi olacaktır.

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mission News Theme by Compete Themes.