İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Slot Taktikleri

Slot oynayan oyuncular oyunların tamamen şans üzerine kurulu olduğuna hala inanmamaktadır. Bundan dolayı slot taktikleri sormakta. Ayrıca böyle taktikler sunan insanlara inanmaktadır. Lakin tekrar belirtiyoruz ki slot oyunları tamamen şans üzerinden kuruludur. Taktiği falan yoktur. Lakin dikkat etmeniz gereken bazı konular bulunmaktadır.

Paylaşımlarda bazı insanlar merdiven taktiği, oyunlar da taktikleri, kasa katlama yöntemleri bulunmaktadır. Lakin bu tür paylaşımları yapan insanlar maalesef insanları kandırmaktadır. Şansınız var ise kazanırsınız.

Oyunlarda dikkat etmeniz gereken bazı noktalar bulunmaktadır. Sizlere bunlardan bahsedeceğiz.

Slot taktikleri

Oyuncuların yaptığı en büyük hataların biri bir kaç oyuna bağlı kalmaktadır. Bir kaç oyuna bağlı kalarak şansını denemektedir. Lakin bir oyun size ödeme yapmadığı zaman farklı bir oyun ciddi bir ödeme yapabilmektedir. Bir oyunu oynadığınız zaman özellikle satın alma yapıyorsanız oyunun ödemesine göre devam edin. Bir oyun eğer bir kaç satın almanızda maliyetini bile ödemiyorsa zorlamanızı tavsiye etmeyiz. Ayrıca diğer yapılan bir yanlış ta güzel kazanç sağlanan bir oyunda devam etmektedir.

Slot oyunundan güzel bir kazanç elde ettiğiniz zaman bir kez daha satın alım yapın. Eğer oyun zarar ettirmez ise tekrar alın. Lakin zarar ettirdiği zaman farklı bir oyunda şansınızı denemeniz daha iyi olur. Çünkü slot oyunu size yaptığı tüm ödemeyi geri alana kadar hiç bir ödeme yapmayabilir.

Oyunculara tavsiyemiz farklı oyunları ve farklı sağlayıcıları denemektir. Türkiye’deki slot severler genel olarak Pragmatic Play ve EGT sağlayıcısına ait oyunları oynamaktadır. Lakin farklı sağlayıcıların ciddi ödemeler yapabilen oyunları bulunmaktadır.

Oyuncular en büyük tavsiyemiz ise sitelere gelen yeni slot oyunları denemeleridir. Çünkü yeni oyunlar ciddi ödemeler yapabilmektedir.

Slot siteleri oyunları kategorilere ayırmıştır. Yeni slot oyunları, popüler oyunlar, satın almalı oyunları gibi. Ayrıca sağlayıcıları da seçerek seçtiğiniz sağlayıcıya ait tüm oyunları görebilirsiniz.

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mission News Theme by Compete Themes.