İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Wild Bison Charge Slot Oyna

Pragmatic play sağlayıcısına ait son zamanların en iyi oyunu çıkarıldı. Wild bıson charge en yeni slot oyunu oyuncular tarafından hemen sevildi. Uzun süre en popüler slot oyunları arasından olacak gibi gözüküyor. 12.000x ödeme potansiyeli olan slot oyununda çarpanlı wildler ve bufalolar ile epik kazançlar elde edebilirsiniz.

wild bıson charge

Yeni çıkan slot oyunu Buffalo King megaways slot oyunun alternatifi oldu. Buffalo king megaways oyunu artık eski popülerliği kaybetti gibi gözüküyor. Gelin yeni oyunun özelliklerine bakalım.

Wild Bison Charge Slot Oyunu Özellikleri

Satın alma özelliği de bulunan slot oyunu 5×5 makara üzerine kuruludur. Bonus oyununda sabit kalan çarpanlı wild sembolleri bulunmaktadır. 8 sembol ile çarpanlar birleşerek ödeme yapmaktadır.

Bonus oyunu 9 free spinden oluşmaktadır. Bonus bölümünde gelen wildler sabit kalarak diğer sembollerin yerine geçmektedir. Oyuncular direk satın alarak veya spin atarak bonus oyununa girebilmektedir.

  • Scatter sembolüdür ve tüm makaralarda görülür.
  • 3, 4 ve 5 scatter sembolü sırası ile 9, 12 ve 15 free spin tetiklemektedir.
  • Free spin sırasında 2 ve daha fazla scatter sembolü ek free spin vermektedir.

  • Çarpanlı wild sembolleri scatter dışındaki tüm sembollerin yerine geçmektedir.
  • Semboller rastgele 2x, 3x ve 5x çarpan ile gelmektedir.
  • Free spin özelliğinde gelen wildler sabit kalmaktadır.
  • 25 wild sembolü 12.000x ödeme yapmaktadır.

Slot oyunundan sembol ödemeleri ise 10 bet üzerinden şu şekildedir:

10 Bet Üzerinden Wild Bison sembol ödemeleri

Oyundaki asıl amaç fazla wild sembolleri yakalayarak epik ödemeler kazanmaktadır. Wild bison slot oyunu tüm makara çarpanlı wild atmaktadır. Çarpanlar toplanarak semboller ödemeleri ile çarpılmaktadır. Ayrıca full ekran wild sembolleri direk maksimum ödeme yapmaktadır.

wild bıson charge ödeme ekranı

Oyuncular 100x ödeme yaparak direk bonus özelliğini satın alabilmektedir. Ayrıca farm yaparak 3 scatter sembollü ile bonus oyununa girebilirsiniz.

Sonuç olarak yeni slot oyununa adından söz ettireceğe benziyor. Yeni çıkan oyun an itibari ile en popüler oyunlar arasından yerini aldı.

Sizlerde sayfamızda paylaşılan slot siteleri üzerinden yeni oyunu deneyebilirsiniz. Ayrıca deneme bonusu veren slot siteleri üzerinden bedava bir şekilde yeni oyunu deneyebilirsiniz.

Sonuç olarak bizleri takip edin ve en güvenilir slot sitelerine aynı zamanda en yeni slot oyunlarına ulaşın.

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mission News Theme by Compete Themes.