İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Yatırıma Özel Slot Bonusları

Yatırıma özel slot bonusları sizleri beklemekte. Bazı slot siteleri tarafından para yatırma işlemlerinizde bonuslardan yaralanabilirsiniz. Bonus veren slot siteleri sayesinde sizlerde avantajlı bir şekilde oyunlara dahil olabilirsiniz.

Bizleri takip ederek en iyi slot sitelerine ulaşmanın yanında en avantajlı bonuslara da ulaşabilirsiniz. Siteler tarafından verilen bonusları kullanmayı unutmayın. Pek çok oyuncu dikkat etmese dahi bazı bonuslar sayesinde kazanç sağlayabilirsiniz.

Yatırıma Özel Slot Bonusları Nelerdir?

Slot sitelerine yatırım yapacağınız zaman alabileceğiniz iki farklı bonus bulunmaktadır. Bonusların birini her zaman alabilirsiniz. Lakin diğer bonus ise yeni üyelere özel olan bir bonustur.

Yatırıma Özel Slot Bonusları

Her ne olursa olsun iki bonus sayesinde de yatırımınıza ek bakiyeler alarak slot oyunları oynayabilirsiniz. Yatırımlarınızda alabileceğiniz bonuslar yatırım bonusu ve hoşgeldin bonusudur.

Slot Hoşgeldin Bonusu

Hoşgeldin bonusu yeni üyelere özel bir bonustur. Kullanıcısı olduğunuz slot sitesinden bu bonusu alamazsınız. Çünkü ilk yatırımınızda alabileceğiniz bir bonustur.

Hoşgeldin bonusundan yararlanmak için sayfamızdaki hoşgeldin bonusu veren slot sitelerine kayıt olun ve ilk yatırımınızda bonustan yararlanın.

Bonusu ilk yatırımınızda en az %100 olacak şekilde alabilirsiniz. En az %100 dememizin denesi ise bazı sitelerde daha yükse verilmesinden dolayıdır. Lakin bonus oranı ne kadar yüksek olursa çevrim şartı o kadar yüksek olmaktadır.

İlk yatırımınıza özel alabileceğiniz bonus sayesinde yatırımınızın iki katı üzerinden slot oyunları oynayabilirsiniz. Ayrıca bonusu aldığınız zaman çevriminizi tamamlamadan çekim yapamazsınız.

Her Yatırıma Bonus

Slot sitelerinden her para yatırma işleminizde bonus alabilirsiniz. Yatırım bonusu her sitede bulunmamaktadır. Ayrıca genel olarak %15 bonus verilmektedir. Oyuncular her para yatırma işleminde bu bonustan yararlanabilmektedir.

Bazı slot siteleri tarafından haftanın belirli günler özel yatırım bonusu verilmektedir. Oyuncular belirli günde yapacakları yatırımdan %50 bonus alabilmektedir.

Sitelerin kampanyalarını güncel olarak sizlerle paylaşmaktayız. Ayrıca sizlerde kullanıcısı olduğunuz sitelerin bonuslar bölümünden tüm kampanyaları görebilirsiniz.

Sonuç olarak yatırıma özel slot bonusları olarak iki farklı bonus bulunmaktadır. Yeni hesap oluşturarak hoşgeldin bonusunda veya yatırım bonusundan yararlanabilirsiniz.

Sektörün en iyi slot sitelerinden en avantajlı bonusları alarak slot oyunları oynayın.

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mission News Theme by Compete Themes.