İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

EGT Dijital

EGT slot oyunları yenileniyor. EGT dijital ile slot oyunları harika bir yeninle yaşadı. Grafikleri, hissiyatı başta olmak üzere pek çok yenilik sayesin Amusnet sağlayıcısına ait klasik slot oyunlarını sevmeyen oyuncular bile dijital versiyonları sayesinde en fazla tercih ettikleri oyunlar olacaktır.

Dijital versiyonlar, Bulgaristan, İtalya, Yunanistan gibi gibi ülkelerde hizmete geçmeye başladı. Yakın zamanda Türkiye’deki slot siteleri ile de anlaşma imzalaması beklenmektedir. Oyuncular piyasaya çıkmadan bile merakla yeni versiyonları beklemektedir.

EGT dijital

EGT Digital, 4 Eylül’de City of Dreams Resort’taki Grand Ballroom’da düzenlenen SIGMA Awards Balkans yarışmasının bu yılki edisyonunda “Yılın Slot Oyunu Sağlayıcısı” ödülünü aldı. Merkezi Bulgaristan’da bulunan şirket: “Euro Games Technology tarafından desteklenen modern ve ileriye dönük bir şirketiz. Birikmiş deneyimimizi temel alarak iGaming teknolojisinin geliştirilmesinde sürekli olarak gelişiyoruz. Son derece tutkulu profesyonellerden oluşan bir ekip olarak, her zaman müşterilerimizin başarısını göz önünde bulundurarak yenilikçi ürünler yaratıyoruz.” tanıtımı ile hizmet vermektedir.

EGT dijital resmi web sitesini ziyaret etmek ve slot oyunlarının demo versiyonlarını oynamak için tıklayınız.

Yenilenen jacpot ödülleri, grafikler, oyun lobisi ve çok daha fazlası ise Dijital slot oyunları sizleri beklemekte. Yakın zamanda Türkiye’de oyunculara da sunulması beklenmektedir. Yukarıdaki prarafta yer alan link üzerinden oyunların demo versiyonlarını inceleyerek, oynayabilirsiniz. Teknolojik gelişmelere ayak uyduran şirket oyunlarını da bu durumu yansıtmayı başarmıştır.

Son olarak güvenilir slot siteleri güncel olarak web sayfamızda paylaşılmaktadır.

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mission News Theme by Compete Themes.