İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

En Çok Oynanan Slot Oyunları

Slot sitelerinde oynayabileceğiniz 4 binden fazla slot oyunu bulunmaktadır. İnsanlar tarafından bazı oyunlar oldukça popülerdir ve en fazla oynanan oyunlardır. En fazla oynanan slot oyunları şansınızı deneyebilirsiniz. Binlerce farklı slot oyunları arasından en fazla tercih edilen oyunlardan bahsedeceğiz.

En Çok Oynanan Slot Oyunları

En Çok Oynanan Slot Oyunları Listesi

Siteler tarafından en fazla tercih edilen oyunlar Pragmatic Play ve EGT slot sağlayıcısına aittir. Slot oyuncuları en fazla bu iki sağlayıcısının oyunları oynamaktadır. Pragmatic Play grafiklerinden ve bonus satın alım özelliğinden dolayı tercih edilirken EGT ise klasik slot temasından ve jacpot ödüllerinden dolayı tercih edilmektedir.

En fazla oynanan slot oyunları şunlardır:

  • Sweet Bonanza: 2019 yılından piyasaya çıkan oyun aynı zamanda sektörün en popüler oyunlarından birisidir. Para kazandıran şeker oyunu olarak da biline slot oyunu meyvelerden, şeker sembollerinde ve çarpanlardan oluşmaktadır. Maksimum ödeme potansiyeli 21.200x’dir. Bonus satın alma özelliği de bulunmaktadır.
  • Gates of Olmypus: Pragmatic Play sağlayıcısına ait popüler oyunlardan bir tanesidir. Slot sitelerine giriş yapan insanlar kesinlikle bu iki oyuna uğramaktadır. Yunan Mitolojisinden esinlenen slot oyununda çarpan toplama özellikleri bulunmaktadır. Thor namı değer dede çarpan atarak sembollerle birleşmesi gerekmektedir. 500x çarpan sizleri max win ödemesine getirmektedir.
  • Burning Hot: EGT slot saylayıcısına ait en popüler serilerden birisidir. Jacpot ödülleri içeren slot oyununda(EGT slot sağlayıcısına ait tüm oyunlarda biriken jacpot ödülleri bulunmaktadır) tek ekranda 3000x ödeme alınabilmektedir. Line özelliği olarak farklı versiyonları bulunmaktadır. EGT slot oyunları arasından en fazla tercih edilen seriyi oluşturmaktadır.
  • Shining Crow: Kral tacı olarak da biline slot oyunu aynı zamanda kumarhanelerde de bulunan klasik slot oyunudur. En fazla tercih edilen oyunların başında gelmektedir. Çünkü tek bir ekranda ciddi ödemeler yapabilmektedir.

EGT slot oyunları tek ekran oyunlarıdır. Tek ekran üzerinden 3000x ve daha fazla ödemeler alınabilmektedir. Genel olarak bonus özellikleri bulunmamaktadır. Üyeler tek bir ekran üzerinden epik ödemelere ulaşabilmektedir. Ayrıca milyonlara varan biriken jacpot ödülleri kazanabilirsiniz.

Pragmatic Play sağlayıcısına ait oyunlarda ise free spin özellikleri bulunmaktadır. Bazı oyunlarda da free spin özellikleri bulunmaktadır. Sonuç olarak slot oyunları arasından en fazla tercih edilen oyunlar bu iki sağlayıcıdan çıkmaktadır.

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mission News Theme by Compete Themes.