İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Sweet Bonanza Benzeri Slot Oyunları

Sweet bonanza slot sektörünün en popüler oyunudur. Milyonlarca insan para kazandıran şeker oyunundan şansları denemektedir. 2019 yılından çıkan slot oyunu günümüzde hala en popüler slot oyunlarından birisidir. Slot severler tarafından yoğun bir ilgi gördüğünden dolayı Sweet bonanza benzeri slot oyunları da tercih edilmektedir.

Sweet Bonanza Benzeri

Pragmatic Play sağlayıcısına ait popüler slot oyunu ile aynı temayı içeren farklı oyunlarda bulunmaktadır. Meyveler üzerinden yüksek çarpanlar temalı slot oyunlarında da şansınızı deneyebilirsiniz.

Pragmatic Play sağlayıcısına ait Sweet bonanza ile aynı temayı içeren bir kaç tane daha slot oyunu bulunmaktadır. Ayrıca farklı slot sağlayıcılarında da benzer oyunlara ulaşabilirsiniz.

Sweet bonanza Benzeri ilk oyunumuz Sweet bonanza Xmas tamamen aynı özelliklere sahip sadece teması farklı bir slot oyunudur. Yıl başı teması üzerinden kurulu ama tamamen aynı bir bonanza oyunudur.

Pragmatic Play sağlayıcısına ait bonanza benzeri bir diğer oyunda Sweet Bonanza Dice slot oyundur. Tek farklı simgelerdir. Zar simgeleri ile oluşan slot oyunu bonanza ile tamamen aynıdır. Tek farkı simgeleridir.

Pratmatic Play slot oyunlarına jacpot özelliği de geldi. Artık belirli slot oyunlarında biriken jacpot ödülleri bulunmaktadır. EGT özelliği yeni yeni Pragmatic oyunlarına eklenmeye başlandı. Sweet bonanza Jacpot Play farklı bir slot oyunudur.

Son olarak Pragmatic saplayıcısı tarafından slot sitelerine özel olarak hazırlanan bonanza slot oyunları da bulunmaktadır. Pragmatic Play sağlayıcısına ait bonanza temalı oyunlar bunlardır.

Farklı sağlayıcılara baktığımız zaman Joker Bombs Slot Oyunu, Hacsaw sağlayıcısına ait bonanza benzeri bir slot oyundur. Hatta daha potansiyelli bir slot oyunu olduğundan bahsedebilirsiniz.

Son olarak EGT sağlayıcısına ait bonanza benzeri slot oyunu bulunmaktadır. Candy Place ile sizlerde EGT sağlayıcısında bonanza oynayabilirsiniz.

Sektörün en popüler slot oyununa benzer oyunlarda sizlerde şansınızı deneyebilirsiniz.

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mission News Theme by Compete Themes.