İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

EGT Shining Crown

EGT slot sağlayıcısının en sevilen slot oyunu Shining crown. Muhteşem kral tacı karşınızda. Herkes ayağa kalsın ve tacı takip etsin. EGT Shining Crown ile meyveler, çanlar ve yedilerle dolu bir krallığa giriş yapın. Ayrıca bilmeyenler için EGT en eski slot sağlayıcı firmasıdır.

EGT Shining Crown

EGT slot sağlayıcısının oyuncular slot severler tarafından en fazla tercih edilen slot oyunlarını barındırmaktadır. Diğer oyunlardan diye de sabır oyunudur. Ayrıca bonus özellikleri bulunmamaktadır. Oyuncular spin atarak güzel ekranlar yakalayarak epik kazanç için uğraşmaktadır.

EGT Shining Crown Slot Oyunu

Türkçesi patlayan taç olan slot oyunu 10 liens bir oyundur. Yani oyun 10 farklı seçenek üzerinden makaraları bağlayarak ödeme yapmaktadır. Ayrıca diğer EGT oyunlarına göre en fazla ödeme yapabilen slot oyundur. Tek bir ekranda 5000x ödeme yapabilmektedir.

  • 5 makaralı bir oyundur.
  • 2,3 ve 4. makaralara kral tacı wild sembolü gelmektedir.
  • Wild sembolü geldiği tüm makarayı kaplamaktadır.
  • 10 sabit ödeme hattı bulunmaktadır.
  • RTP değeri %96.37’dir
  • Hat başına 5000x ödeme yapılabilmektedir.
  • Bonus oyunu yoktur.
  • Biriken jacpot özelliği bulunmaktadır.

Bilmeyenler için EGT oyunlarında Wild sembollerinin özellikleri bulunmaktadır. Gelen wild sembolü büyümektedir. Kral tacı ile sizlerde epik kazançlar elde edin.

Sembol ödemeleri şu şekildir:

Shining Crown ödeme tablosu
10 TL Üzerinden Ödeme Tablosu

5 tane 7 yakalamanız durumunda 500x ödeme alırsınız. Lakin wildler ile tam ekran 7 yakalamanız durumunda 5000x ödeme alırsınız. Yani 10 bet üzerinden 50.000 TL kazanç elde edilebilmekte.

Bedava Shining Crown Oyna

EGT slot oyununu sizlerde bedava bir şekilde oynayarak deneyebilirsiniz. Amusbet sağlayıcısına ait tüm oyunlar bedava bir şekilde oynanabilmektedir.

EGT Shining Crown bedava oyna
Bedava Shining Crown Oyna

Yukarıdaki resme tıklayarak ücretsiz bir şekilde oynayabilirsiniz. Ayrıca tüm oyunları demo bir şekilde yani sanal bakiyeler ile oynayarak öğrenebilirsiniz.

EGT slot oyunları ile meyvelerle, yedilerle ve wild sembolleri ile dolu bir dünyaya giriş yapın. Ayrıca biriken jacpot ödülleri kazanabilirsiniz.

Gerçek paralarla patlayan taç oynamak için sayfamızdaki slot sitelerine giriş yapabilirsiniz. Paylaştığımız sitelere linkler üzerinden giriş yaparak gerçek paralar üzerinden slot oyunları oynayın.

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mission News Theme by Compete Themes.