İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

EGT Oyuncularının Dikkat Etmesi Gerekenler

EGT, slot oyunları arasından en fazla oynanan oyunlara ev sahipliği yapmaktadır. Sektörde oyunları oynanan sağlayıcılar arasından ilk 3’te bulunmaktadır. Genel olarak tüm sitelerde EGT oyunları bulunmaktadır. Lakin oyunculara tavsiyemiz her sitede oynamamalarıdır. Sitelerde dikkat etmeniz gereken bazı konulardan bahsetmek için EGT oyuncularının dikkat etmesi gerekenler makalesini ele aldı.

Oyuncuların dikkat etmesi gereken konu oyunlar hakkında değil siteler ve bonuslar hakkındır. Oynayacağınız sitenin çekim limiti olmamalı ve bonusların kurallarını bilmeniz gerekmektedir.

EGT Oyuncularının Site Seçiminde Dikkat Etmesi Gerekenler

EGT oyuncularının dikkat etmesi gerekenler

EGT oyunlarının tercih edilmesindeki en büyük sebep Jacpot ödülleridir. Biriken 4 farklı jacpot ödülleri bulunmaktadır. Ödüllerden bir tanesi genel olarak 1 milyonun üstündedir. Sonraki jacpot 5 ve 6 haneli rakamlardan oluşmaktadır. Diğer ikisi ise en kolay düşen jacpotlardır ve tutarları diğerleri kadar düşük değildir. EGT Jacpot ödülleri makalemizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

EGT oyuyorsanız jacpot düşürdüğünüz zaman sorun yaşamadan çekebilmeniz gerekmektedir. Milyonluk ödüllü bile alsanız çekebileceğiniz siteleri tercih etmeniz gerekmektedir.

Burada dikkat etmeniz konu bazı slot sitelerinden çekim limitinin olmasıdır. Örnek verecek olursak oyuncular çekim limiti olan bir siteden yatırımının 40 katı çekim yapabilmektedir. Oyuncu 1.000 TL yatırım yaptığı zaman 40.000 TL çekim yapabilmektedir. Doğal olarak size jacpot ödülü düşürdüğünüz zaman tamamını çekemezsiniz. Bundan dolayı çekim limiti olmayan sektörün köklü slot şirketlerini tercih etmeniz gerekmektedir.

Sitelerinde kurallar bölümünde çekim kısmına geldiğiniz zaman çekim konusu hakkında tüm bilgiler verilmektedir. Yatırımınız üzerinden limit koyan slot siteleri tercih etmenizi tavsiye etmiyoruz.

İkinci olarak dikkat etmeniz gereken konu bonuslardır. Bazı bonusları aldığınız zaman karşınızı çekim limiti çıkabilmektedir. Normal şartlarda slot sitesinin çekim limiti yoktur. Lakin bu durum bonus almadığınız zaman geçerlidir.

Örnek verecek olursak bir sitede(sitenin ismini vermiyoruz lakin çekim limiti olmayan sitelerden birisidir) yatırım bonusu aldığınız zaman en fazla 100.000 TL çekim yapabiliyorsunuz. Siz siteye 10.000 TL yatırdıktan sonra yatırım bonusu aldığınız zaman en fazla 100.000 TL çekim yapabilmektedir. Bu durumda da jacpot ödüllerinizin tamamını alamazsınız.

Bundan dolayı çekim limiti olmayan bir siteden de bonus alacağınız zaman kuralları okuyun. Ayrıca bazı siteler bonuslar hakkındaki açıklamayı genel kurallar bölümünde yazmaktadır. Bundan dolayı hangi kullanıcı olduğunuz her sitenin genel kurallar bölümünden özellikle çekim kısmında yazan şartları okuyun.

Kurallar okuyan ve uyan oyuncular sorun yaşamdan milyonluk kazançlarını bile çekebilmektedir.

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mission News Theme by Compete Themes.