İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Candy Palace EGT Şeker Oyunu

EGT slot sağlayıcısının hazırladığı oyunlar en fazla oynanan oyunların başında gelmektedir. EGT, sweet bonanza benzeri bir şeker oyunu çıkardı. Candy Palace ile sizlerde yüksek çarpanlar yakalayabilirsiniz.

Pragmatic play sağlayıcısına ait olan Sweet bonanza çıktığı ilk günden beri en popüler slot oyunlarının başında gelmektedir. Bundan dolayı diğer sağlayıcılarda benzer oyunlar çıkarmaktadır. EGT sağlayıcı tarafından çıkartılan şeker oyunu aslından en avantajlı olan slot oyunudur.

Candy Palace EGT Şeker Oyunu

EGT Şeker Oyunu Candy Palace

Sweet bonanza ile aynı mantıkta olan slot oyununun en önemli özelliği Jacpot ödülleridir. Oyuncular, slot oyununda spin atarken biriken jacpot ödüllerinin olduğu jacpot odalarına girebilmektedir. Oyuncular iki farklı kazanç sağlayabilmektedir. Ayrıca EGT oyunlarının oynanmasında en büyük etken jacpot ödülleridir. EGT Jacpto ödülleri makalemizden ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Slot oyunundan oyuncular 80x ödeme yaparak direk bonus özelliğini satın alabilmektedir. Ayrıca spin atarak 4 şeker düşürmeniz durumunda da bonus oyununa girebilirsiniz. EGT slot oyunları arasından nadir satın alma özelliği bulunan oyundur.

Oyunculara tavsiyemiz satın alma yapmadan normal spin atarak bonus kovalamalarıdır. Çünkü spin atarak hem jacpot odasına girebilir hem de bonus kazanabilirsiniz.

Oyunun ödeme mantığı sweet bonanza ile aynıdır. 8 sembol patlayarak takla kazanç oluşturmaktadır. Oyuncular takla kazançlarla beraber yüksek çarpanlar yakalamaya çalışmaktadır. Oyunun en yüksek çarpanı 100x’dir. Ayrıca aynı ekrana birden fazla 100x gelebilmektedir.

Oyunun açıklamasından maksimum ödeme diye bir sınırlandırma yazmamaktadır. Bunun anlamı ise oyunun sınırsız ödeme yapmasıdır. Diğer oyunlardaki ödeme sınırlaması bulunmamaktadır. Ayrıca RTP değeri ise %96.58’dir.

Sizlerde paylaştığımız slot siteleri üzerinden güvenilir bir şekilde slot oyunları oynayabilirsiniz. Sitelerden beş binden fazla slot oyunu bulunmaktadır. Oyuncular gerçek paralar üzerinden oyunlara dahil olarak kazançlarını sorun yaşamadan hesaplarına aktarabilmektedir.

Son olarak deneme bonusu veren slot siteleri kayıt olarak yatırım yapmadan bedava bonus alarak Candy Palace slot oyununu oynayabilirsiniz.

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mission News Theme by Compete Themes.