İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Athena Slot Oyunu

Pragmatic Play sağlayıcısına ait yeni bir oyun ile karşınızdayız. gates of olympus slot oyunu oynayan oyunculara alternatif olacak. Artık çarpan attı ama bağlamadı derdine son. Athena slot oyunu attığı tüm çarpanları toplamaktadır. Çarpan atıp bağlamasına gerek yoktur. Ayrıca takla kazançların biriken çarpanlarla çarpılması içinde ek bir çarpana gerek yok.

Gates of olympus benzeri olan yeni slot oyunu sayesinde artık çarpan kaçırmayacaksınız. Artılın tüm çarpanlar toplanmaktadır. Aynı zamanda takla kazançlar içinde çarpana gerek yoktur.

Wisdom of Athena Slot Oyunu

athena slot oyunu

Yeni slot oyunun iki farklı özelliği bulunmaktadır. Sembol bağlandıkça yukarıdaki kapalı yerler açılmaktadır. Bu sayede makaralar büyümekte ve daha fazla takla kazançlar elde edilebilmektedir. Diğer özelliği ise gelen tüm çarpanların kullanılmasıdır. Dede slot oyununda çarpan atıldığı zaman sembol patlaması gerekmekteydi. Ayrıca toplanan çarpanların kullanılması içinde çarpan gerekli. Lakin Wisdom of Athena böyle bir durum yoktur. Atılan tüm çarpanlar toplanmakta ve takla kazançlar ile çarpılmaktadır.

Yeni slot oyunu 4 scatter sembölü ile free spine girmektedir. Farm aşamasında free spin kazanabileceğiniz gibi 100x ödeme yaparak free spine girebilirsiniz. Maksimum ödemesi 5000x’dir.

Free spin aşaması 10 bedava döndürmeden oluşmaktadır. Atılan tüm çarpanlar bedava döndürmeler bitene kadar toplanmakta ve takla kazançlar ile çarpılmaktadır.

Yeni slot oyunları arasından en gözde oyun aynı zamanda en popüler slot oyunları arasında da yerini almıştır.

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mission News Theme by Compete Themes.