İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Hockey Bonanza: Pragmatic’ten Yeni Dede Slot Oyunu

Gates of olympus namı diğer “Dede” pragmatic play sağlayıcısına ait en fazla oynanan slot oyunlarından birisidir. Pracmatic play şirketi dede slot oyunan benzer yeni bir oyun çıkardır. Hockey bonanza, gates of olympus ile aynı mantıkta yeni slot oyunudur.

hockey bonanza

Size yeni oyunun özelliklerinden bahsedeceğiz lakin belirttiğimiz gibi tüm özellikler gates of olympus ile aynıdır. Tek fark simgelerdir.

Maksimum ödemesi 5000x olan slot oyunun RTP değeri %96.4’dür. Satın alma özelliği de bulunmaktadır. Oyuncular farm yaparak bonusa girebileceği gibi direk satın alarak da girebilmektedir.

Slot oyunu 4 scatter sembolü ile bonusa girmektedir. Bonus özelliği 15 free spinden oluşmaktadır. Free spin aşamasından toplanan çarpanlar birikmektedir.

8 aynı sembol patlamakta ve yerine yeni semboller düşmektedir. Patlayan semboller takla kazançları oluşturmaktadır. Oyuncular takla kazançlar ile çarpanları birleştirmeye çalıştırmaktadır. Free spin aşamasında gelen tüm çarpanlar toplanmaktadır. Çarpanlar 2x ila 500x arasından değişmekte ve rastgele olarak gelmektedir.

Oyunun gates of olympus ile tamamen aynıdır. Semboller dışından bire bir her şey dede slot oyunudur.

Yeni çıkan slot oyununu sayfamızdaki slot siteleri üzerinden deneyebilirsiniz. Yeni slot oyunlarının denemesini her zaman tavsiye etmekteyiz. Çünkü ilk günler epik ödemeler yapabilmektedir.

Deneme bonusu veren slot sitelerinde hesap oluşturarak bedava bir şekilde Hockey Bonanza oynayabilirsiniz. Sonuç olarak Gates of olympus’tan sıkılan oyuncular için yepyeni bir alternatif sizleri beklemekte.

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mission News Theme by Compete Themes.