İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Zeus vs Hades Hangi Sitelerde Var?

Pragmatic Play sağlayıcısından efsane olacak yeni bir slot oyunu çıkarıldı. Zeus Vs Hades yeni çıkan slot oyundur. Uzun zaman boyunca en popüler slot oyunları arasında yerini alacak gibi gözüküyor. Oyuncular tarafından çok sevilen slot oyunu şuan her sitede bulunmamaktadır. Bundan dolayı oyuncular hangi sitelerde olduğunu merak etmektedir.

Sayfamızda paylaşılan slot sitelerinde yeni slot oyunu listelenmiştir. Oyuncular paylaştığımız siteler üzerinden yeni slot oyunu oynayabilmektedir.

Zeus vs Hades

15.000x maksimum ödeme yapan slot oyunu uzun bir zaman en fazla oynana slot oyunlarından biri olacak gibi gözüküyor. wanted slot oyununa benzemektedir. Lakin açılan çarpanlı wild sembolleri ekranda sabit kalmaktadır.

Zeus Vs Hades Gods Of War Özellikleri

Zeus vs Hades volatilite

İki farklı volatilite seçeneği bulunmaktadır. Bilmeyen oyuncular volatilitesi yüksek oyunlar epik ödemeler yapabilmektedir.

Oyuncular iki farklı profil seçebilmektedir. Olimpos ve Hades modları bulunmaktadır. Olimpos modunda free spin özelliği daha kolay kazanılmakta lakin free spin aşamasında ortalama kazancı düşüktür. Hades mofunda ise free spin özelliği zor yakalanmakta lakin free spin aşamasında ortalama kazancı yüksektir.

Oyunun sembol ödemeleri ise 10 TL bet üzerinden şu şekildedir:

Zeus vs Hades sembol ödemeleri

Çarpanlı genişleyen wild sembolleridir. Genişleyen wild sembolleri tüm makaralarda görülmektedir.

Sembollerin her biri ana oyunda veya free spin aşamasında geldiği zaman geldiği makarada dikey olarak genişlemekte ve 2x’te 100x’e kadar rastgele bir çarpan değeri almaktadır. Birden fazla wild sembolleri geldiği zaman ise çarpanlar birbirine eklenmektedir.

Free spin sembolüdür. Sadece 1, 3 ve 5 numaralı makaralarda görülmektedir. Free spin aşamasında semboller gelmemektedir. Yani oyun için uzatması yoktur.

3 scatter sembolü ile free spin özelliği tetiklenerek 10 bedava döndürme kazanılmaktadır. Free spin aşamasında gelen tüm wild sembolleri, free spin bitene kadar sabit kalmaktadır.

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mission News Theme by Compete Themes.