İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

The Knight King: Yeni Slot Oyunu

Pragmatic sağlayıcısından yeni bir oyun daha çıkartıldı. 5.000x ödeme potansiyeli olan slot oyunu The Knight King slot oyunu. Satın alma özelliği bulunan slot oyununun RTP değer 95.97%’dir. Ayrıca satın alma özelliği 80x ödeme ile alınabilmektedir.

3 Scatter sembolü ile bonus özelliği aktif edilmektedir. Bonus oyunu 7 free spinden oluşmaktadır. Ayrıca free spin içinde uzatma bulunmaktadır.

the kinght king

Oyunun genel özelliklerine baktığımız zaman iki farklı slot oyun türünün özellikleri bulunmaktadır. Kitap oyunu ve balıkçılar. Çünkü free spin başlarken sembol belirlenmektedir. Belirlenen sembollerin üzerinde paralar bulunmaktadır. Lakin en güzel özelliği paralar geldiği zaman collector gibi sembollere ihtiyaç yoktur. Oyuncular gelen paraları toplayabilmektedir.

The Knight King Slot Oyunu

Oyun içindeki sembollerin ödemelerinden bahsetmeyeceğiz. Çünkü sembollerin ödemesi düşüktür. Çünkü asıl ödeme mantığı para sembolleridir. 5000x ödemem potansiyeline sahiptir.

3 Scatter sembolü ile bonus oyununa girilmektedir. Scetter sembolü 1, 3 ve 5 numaralı makaralarda bulunmaktadır. Free spin turunda ise 2 ve 4 numaralı makaralarda bulunmakta ve +4 free spin vermektedir.

En düşük bet tutarı 2 TL’dir. 2 TL bet üzerinden 160 TL ile bonus özellikle satın alınabilmektedir. Bonus özelliği 7 free spinden oluşmaktadır.

Bonus oyununa girdikten sonra free spinler başlamadan sembol belirlenmektedir. Belirlenen sembollerin üzerinde en düşük bet miktarının 1x, 2x, 3x, 4x, 5x, 6x ve 7x olmaktadır.

Sembolün para değeri bu bölümde gözükmektedir. Tur sırasından gelen para sembolünün değeri bir sonraki turda artış göstermektedir.

The Knight King Bulunan Slot Siteleri

Yeni çıkan slot oyunları her sitede olmamaktadır. Lakin sayfamızda paylaşılan slot siteleri üzerinden en yeni slot oyunları oynayabilirsiniz.

Yeni çıkan slotlar her zaman potansiyelli görüldüğünden dolayı oyuncular tarafından üstüne düşürülmektedir. Çünkü oyunlar ilk zamanlar ciddi ödemeler yapabilmektedir. Bundan dolayı oyuncular, oyunları ilk çıktıkları anda oynamak istemektedir.

Sayfamızdaki sitelere giriş yaparak her zaman oyunlara ilk siz ulaşabilirsiniz. Sitelere giriş butonları üzerinden kolay bir şekilde giriş yapın.

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mission News Theme by Compete Themes.