İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Rabbit Garden: Yeni Slot Oyunu

Pragmatic Play sağlayıcısından yeni bir oyun daha çıkartıldı. Rabbit Garden maksimum 10.000x ödeme yapan. 96.05% RTP değerine sahip yeni bir slot oyundur.

rabbit garden
Rabbit Garden

Sizlere slot oyunun özelliklerinden bahsedeceğiz. Slot siteleri giriş yaparak sizlerde yeni slot oyununu deneyebilirsiniz.

Rabbit Garden Slot Oyunu Özelikler

7×7 makaralara sahip video slot oyundur. Satın alama özelliği de bulunmaktadır. Tavşan temalı oyunda iki ödeme özelliği bulunmaktadır. Sembol ödemeleri ve coin ödemeler bulunmaktadır. Ayrıca her bağlanan sembol yok olarak yerine yeni semboller gelmektedir.

Free spin özelliği aktif etmek için 4 scatter sembolü yakalamanız gerekmektedir. free spin özelliği ile 5 ücretsiz döndürmeyle bonus özelliği aktif edilmektedir. Ayrıca oyun sevilerden oluşmaktadır. Seviye atlayan oyuncular 5 ücretsiz spin ve ek özellikler kazanmaktadır. 4 ve daha fazla scatter düşürmeniz durumundan free spin sayısında artış yaşanmamaktadır. Lakin ödeme artmaktadır. Free spin özelliğinden birazdan bahsedeceğiz. Önce ödeme tablosundan ve jeton toplama özelliğinden bahsedelim.

10 bet üzerinden sembol ödemeleri şu şekildedir:

Rabbit Garden sembol ödemeleri
10 TL – Sembol Ödemeleri

Slot oyunu 5 sembolik bloklar üzerinden ödeme yapmaktadır. 5 Sembol bağlanarak patlamakta ve yerine yeni semboller düşmektedir.

Jeton Toplama Özelliği

Jeton toplama özelliği ise şu şekildedir:

Olası değerleri: 1x, 2x, 3x, 5x, 10x, 15x, 25x, 50x, 100x, 250x, 500x, ve 1000x’dir. Farm aşamasında ekrana rastgele 4, 6, 8, 10 ve 12 jeton sembolü görülebilmektedir. Free spin turunda ise her spinde sırası ile jeton sembolü gelmesi garantidir. Ayrıca jeton ödemesi alabilmek için en az 5 sembol kümesi ile birleşmesi gerekmektedir.

Free Spin / Bonus Özellikleri

Free spin özelliği 4 ve daha fazla scatter ile başlamaktadır. 5 ücretsiz döndürme ve bonus özelliği ile başlamaktadır.

Free spin özelliğinde jeton sembolleri garanti olarak gelmektedir. Her free spinde alttan başlayarak jetonlar tavşan tarafından açılmaktadır.

  1. Free spinde 4
  2. spinde 6
  3. spinde 8
  4. spinde 10
  5. spinde ise 12 jeton rasgele olarak ekrana gelmektedir.

Free spin sırasında kazanan semboller puan olarak sağdaki sütuna eklenerek seviye atlamanızı sağlamaktadır. Her ödeme yapan sembol sayaca 1 eklenirken jetonlar 3 puan olarak eklenmektedir. Bir üst tur için gerekli puan kazanıldığı zaman spin sonunda artı 5 spin ile jetonlar garanti edilmektedir.

2. Seviyeye ulaşmak için 30 puana ulaşmanız gerekmektedir. 2. Seviye oynanırken tüm kazançlar ve jeton toplamları 2x ile çarpılmaktadır.

3. Seviyeye geçmek için 2. seviye de 45 puan toplanması gerekmektedir. 3. Seviye de değerler 3x ile çarpılmaktadır.

4. seviyeye geçmek için 3. seviye de 60 puan toplayın. 4. seviyedeki kazançlar 5x ile çarpılmakta.

5. seviyeye geçmek için 4. seviye de 90 puan toplamanız gerekmekte. 5. seviyedeki kazançlar 10x ile çarpılmaktadır.

Slot oyununun maksimum ödemesi 10.000x’dir. Max win kazancını sağladığınız zaman tur sona ermekte ve kalan özellikler kaybedilmektedir.

Minimum bet tutarı 2 TL olan slot oyununda oyuncular 100x ödeme ile free spin satın alabilmektedir.

Sizlerde giriş linkleri üzerinden slot siteler giriş yaparak yeni slot oyununu oynayabilirsiniz.

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mission News Theme by Compete Themes.