İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Big Bass Hold & Spınner

Balıkçıların en yeni oyunu Big Bass Hold & Spınner ile karşınızdayız. İki farklı özelliği olan balıkçı hasan ile altın balık veya elmas kovalayın. Diğer balıkçı slot oyunlarından farklı olarak iki farklı özelliği bulunmaktadır. Scatter sembolleri ile normal bonusa girilirken 3 coin ile hold spinner bölümüne girilmektedir. Maksimum ödemesi ise 10.000x’dir.

Big Bass Hold & Spınner

Sizlerden yeni balıkçı slot oyunu ile şansınızı deneyebilirsiniz. Sayfamızdaki slot siteleri üzerinden yeni oyunu deneyebilirsiniz.

Sizlere iki farklı bonus özelliğinden de bahsedeceğiz. Ayrıca iki bonusa satın alma yaparak girebilirsiniz.

Big Bass Hold & Spinner Özellikler

Slot oyunu balıkçılar ile genel olarak aynı özelliği bulunmaktadır. Scatter sembolleri ile girilen bonus normal şekilde balıkçı sembolü ve paralar ile ödeme yapmaktadır. Oyuncular 3 ve daha fazla scatter sembolü ile bonus oyununa girebilmektedir. Gelen sembol sayısına göre free spin sayısı artmaktadır. Lakin en önemli bonus, hold spinner bonusudur.

Big Bass Hold & Spinner Özellikler

Hold spinner bonusu 3 para sembolü ile girilen özel bonustur. Bonus başladığı zaman tüm para sembolleri yerinde kalarak diğer semboller yok olur. Ekrandaki tüm değerler turun toplam kazancına eklenmektedir. Bonus turu 4 spinden oluşmaktadır. Lakin tur bitmeden para gelmesi durumunda respin sayısı tekrar 4 olur. Tur bittiği zaman toplanan tüm para sizlere verilmektedir.

  • Para sembolleridir. Oyuncular spin atarken 3 tane tane yakalaması durumunda bonus oyununa girmektedir.
  • Para değerleri 1x’den başlayarak 2000x’e kadar uzanmaktadır. Yüksek paralar elmas ile gelmektedir.

Sayfamızdaki slot siteleri üzerinden sizlerde en yeni slot oylarına hemen ulaşın.

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mission News Theme by Compete Themes.